Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Cóż za brak szacunku
Nigdy na to nie wpadną
Najbardziej realistyczny spośród modów
To by wystarczyło
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2022, 13:20
Haha, ok noob
Odpisz
31 lipca 2022, 13:22
@IkarAviator: Spróbujcie zagrać na hardcorze. Może się nie uda, może nie osiągniesz za dużo, ale z każdym podejściem zauważysz znaczący postęp. Zaczniesz bardziej cenić każdy sukces, każdą nową rzecz, a po wyłączeniu gry wstaniesz z jakiegoś powodu dumny, że nic cię nie zjadło. Hardcore to kwintesencja grania, bo masz tylko jedno życie... zupełnie jak w realu... nie zmarnuj go
Odpisz
30 lipca 2022, 12:36
Tymczasem jakakolwiek gra typu horror.
Chociaż może kogoś to relaksuje nie wiem, mnie na pewno nie
Odpisz
30 lipca 2022, 01:37
I jeszcze nielimitowane miejsce i udźwig w plecaku
Nie ma to co chałupę w skyrymie musisz wywalać kapustę, kubeczki, wiadra i inne bardzo potrzebne rzeczy
Odpisz
29 lipca 2022, 11:13
Nrel, gry mają stawiać wyzwanie, aby gracz mógł szlifować umiejętności i stawać się co raz lepszym aż osiągnie mistrzostwom
Odpisz
29 lipca 2022, 14:55
@JaJestemZWami: chad
Odpisz
29 lipca 2022, 22:28
@JaJestemZWami: Zależy od gry
Odpisz
29 lipca 2022, 11:50
Nie, gry powinny sprawiać satysfakcję. Dla jednych przez bycie relaksującymi, dla innych przez stanowienie wyzwania.
Odpisz
29 lipca 2022, 12:44
@WielkiSpod: Satysfakcja to część relaksu
Odpisz
29 lipca 2022, 14:33
@Ignisus: Właśnie niekoniecznie. Trudno nazwać takiego na przykład DOOMa czy kompetytywną grę w Starcrafta relaksującą, ale mimo to jest przyjemna.
Odpisz
29 lipca 2022, 14:35
@WielkiSpod: Dobra to w inną stronę
Relaks daje satysfakcję najwyraźniej
Odpisz
29 lipca 2022, 12:10
Gówno prawda causalu
Odpisz
29 lipca 2022, 12:21
@IgiPolski:
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2022, 12:25
@WujekFoliarz: wtf Piłsudzki ballin'???
Odpisz
29 lipca 2022, 12:30
Odpisz
29 lipca 2022, 12:52
@WujekFoliarz:
Odpisz
29 lipca 2022, 11:48
Granie z zachowywaniem ekwipunku jest ok, bo nie chce mi się zapi*rdalać przez pół mapy po moje rzeczy
Odpisz
29 lipca 2022, 10:35
żeby zginąć w minecrafcie to trzeba naprawdę się postarać
Odpisz
29 lipca 2022, 10:39
@polska_cebulka: na telefonie jest troche łatwiej zginąć,i korzystałem dość często z tego żeby nie szukać drogi powrotnej do domu tylko od razu być na miejscu
Odpisz
29 lipca 2022, 10:40
@polska_cebulka: zależy od poziomu trudności i modów, plus we wczesnej grze również można dostać szybkiego gonga
Odpisz
29 lipca 2022, 10:42
@polska_cebulka: Jakie trudno zginąć?
Nigdy nie spotkałeś creepera skaczącego na ciebie z klifu?
Odpisz
29 lipca 2022, 10:45
@Ignisus: nie
Odpisz
29 lipca 2022, 10:46
@Adix174: Nie no, na bedrocku jest stary system walki który jest łatwiejszy
Odpisz
29 lipca 2022, 10:47
@WujekFoliarz: Ah tak
Spam
Odpisz
29 lipca 2022, 10:50
@WujekFoliarz: jeśli walczysz z 1 wrogiem to tak ale jeśli od kilku stron ktoś jest to ciężko, bo jednym palcem sterujesz drugim walczysz wiec musisz na chwile zrezygnować z walki albo poruszania żeby się obrócić
Odpisz
29 lipca 2022, 10:56
@polska_cebulka: w porównaniu do innych gier to minecraft jest wręcz śmiesznie łatwy, bo ma się możliwość zniszczenia każdego bloku i budowania w dowolnym miejscu
Odpisz
29 lipca 2022, 11:05
@polska_cebulka: I to jest to co w Minecraft jest najlepsze
Odpisz
29 lipca 2022, 11:14
@Rav239: wiesz, że masz takie coś jak łozkko?
Odpisz
29 lipca 2022, 11:46
@JaJestemZWami: mówimy o możliwości śmierci w minecrafcie a nie o systemie odradzania się
Odpisz
29 lipca 2022, 12:38
@polska_cebulka: skończ kozaczyć bo na nikim wrażenia nie robisz
Odpisz
29 lipca 2022, 14:42
Jak już bym chciał komuś zaimponować to na pewno nie użytkownikom na stronie z memami, chciałem tylko wyrazić moją opinię opartą na doświadczeniach z gry a wy macie prawo się z nią nie zgodzić
Odpisz
29 lipca 2022, 11:20
Jako gracz Soulsów i człowiek który przeszedł za pierwszym razem Wiedźmina 3 na prawie najwyższym poziomie trudności a następne 3 podejścia już na drodze ku zagładzie to stwierdzam że to zależy. W Minecraftcie nie masz savów i świat jest k...a gigantyczny,to co innego niż Soulsy gdzie gdy stracisz duszę łatwo do nich dobiec bo to wszytko już raz spotkałeś i wiesz co cię czeka a w Minecraftcie... No cóż kto by się spodziewał tej trójki szkieletów akurat przy twoich itemkach i dwóch creeperach tuz obok. Tak więc pomimo kochania ciężkich gier i ciągłego grania na hardzie to w Minecraftcie i Terraria wybieram keep Inventory (no w Terrarii to tylko utrata pieniędzy). Dlatego właśnie uważam że każdy myślący że Minecraft jest łatwą grą to się myli i pewnie grał tylko na pokojowym trybie trudności. Minecraft jest prosty ale i trudny na początku, zresztą potem też jest trudny, jeden zły ruch i cyk cały postęp idzie się j...ć bo spadłeś z 420 bloków w dół... Ta na nowej wersji chyba to możliwe
Odpisz
29 lipca 2022, 11:13
Nie widzę sensu zachowania ekwipunku w minecrafcie
Mógłby mnie ktoś olśnić?
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2022, 11:18
@BartoliniMg: po wykopaniu sórowców i wpadnięciu do lawy nie spłoną ci więc nie sztracisz tego co robiłeś ostatnie 2 godziny,czesto jak miałem wykopane diamenty to po chwili wpadałem do lawy
Odpisz
29 lipca 2022, 11:17
jak się nie umie grać, to może to być jako coś w rodzaju zapoznanie się z grą
Odpisz
29 lipca 2022, 10:45
/gamerule keepInventory true
Odpisz
29 lipca 2022, 10:38
Ja jak już wyłączam tylko by mi creepery nie niszczyły terenu, bo to mi tylko czas marnuje by iść i załatać dziurę. A jak w magazynie wybuchnie to jeszcze gorzej, a raz mi się tak zdażyło. Nic to nie ułatwia dla mnie a czuje się spokojniejszy przynajmniej
Odpisz
29 lipca 2022, 10:44
@CupOfWater: Na hardcore mam magazyn z conduitem zalany wodą.
Jak kuzyn próbował mnie zgriefować to sam siebie zabił.
Odpisz
29 lipca 2022, 10:43
Powiedz to graczom soulsów
Odpisz