Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar IkarAviator

31 lipca 2022, 13:20

Haha, ok noob

Avatar IkarAviator

31 lipca 2022, 13:22

@IkarAviator: Spróbujcie zagrać na hardcorze. Może się nie uda, może nie osiągniesz za dużo, ale z każdym podejściem zauważysz znaczący postęp. Zaczniesz bardziej cenić każdy sukces, każdą nową rzecz, a po wyłączeniu gry wstaniesz z jakiegoś powodu dumny, że nic cię nie zjadło. Hardcore to kwintesencja grania, bo masz tylko jedno życie... zupełnie jak w realu... nie zmarnuj go

Avatar Striker07POZ

30 lipca 2022, 12:36

Tymczasem jakakolwiek gra typu horror.

Chociaż może kogoś to relaksuje nie wiem, mnie na pewno nie

Avatar shadowbio

30 lipca 2022, 01:37

I jeszcze nielimitowane miejsce i udźwig w plecaku

Nie ma to co chałupę w skyrymie musisz wywalać kapustę, kubeczki, wiadra i inne bardzo potrzebne rzeczy

Avatar JaJestemZWami

29 lipca 2022, 11:13

Nrel, gry mają stawiać wyzwanie, aby gracz mógł szlifować umiejętności i stawać się co raz lepszym aż osiągnie mistrzostwom

Avatar hlepo

29 lipca 2022, 14:55

Avatar welpa44

29 lipca 2022, 22:28

@JaJestemZWami: Zależy od gry

Avatar WielkiSpod

29 lipca 2022, 11:50

Nie, gry powinny sprawiać satysfakcję. Dla jednych przez bycie relaksującymi, dla innych przez stanowienie wyzwania.

Avatar Ignisus

29 lipca 2022, 12:44

@WielkiSpod: Satysfakcja to część relaksu

Avatar WielkiSpod

29 lipca 2022, 14:33

@Ignisus: Właśnie niekoniecznie. Trudno nazwać takiego na przykład DOOMa czy kompetytywną grę w Starcrafta relaksującą, ale mimo to jest przyjemna.

Avatar Ignisus

29 lipca 2022, 14:35

@WielkiSpod: Dobra to w inną stronę
Relaks daje satysfakcję najwyraźniej

Avatar IgiPolski

29 lipca 2022, 12:10

Gówno prawda causalu

Avatar WujekFoliarz

29 lipca 2022, 12:21

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 lipca 2022, 12:25

@WujekFoliarz: wtf Piłsudzki ballin'???

Avatar WujekFoliarz

29 lipca 2022, 12:30

Avatar WujekFoliarz

29 lipca 2022, 12:52

Avatar rumcajschr

29 lipca 2022, 11:48

Granie z zachowywaniem ekwipunku jest ok, bo nie chce mi się zapi*rdalać przez pół mapy po moje rzeczy

Avatar polska_cebulka

29 lipca 2022, 10:35

żeby zginąć w minecrafcie to trzeba naprawdę się postarać

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2022, 12:38

@polska_cebulka: skończ kozaczyć bo na nikim wrażenia nie robisz

Avatar polska_cebulka

29 lipca 2022, 14:42

Jak już bym chciał komuś zaimponować to na pewno nie użytkownikom na stronie z memami, chciałem tylko wyrazić moją opinię opartą na doświadczeniach z gry a wy macie prawo się z nią nie zgodzić

Avatar Dov_Pl

29 lipca 2022, 11:20

Jako gracz Soulsów i człowiek który przeszedł za pierwszym razem Wiedźmina 3 na prawie najwyższym poziomie trudności a następne 3 podejścia już na drodze ku zagładzie to stwierdzam że to zależy. W Minecraftcie nie masz savów i świat jest k...a gigantyczny,to co innego niż Soulsy gdzie gdy stracisz duszę łatwo do nich dobiec bo to wszytko już raz spotkałeś i wiesz co cię czeka a w Minecraftcie... No cóż kto by się spodziewał tej trójki szkieletów akurat przy twoich itemkach i dwóch creeperach tuz obok. Tak więc pomimo kochania ciężkich gier i ciągłego grania na hardzie to w Minecraftcie i Terraria wybieram keep Inventory (no w Terrarii to tylko utrata pieniędzy). Dlatego właśnie uważam że każdy myślący że Minecraft jest łatwą grą to się myli i pewnie grał tylko na pokojowym trybie trudności. Minecraft jest prosty ale i trudny na początku, zresztą potem też jest trudny, jeden zły ruch i cyk cały postęp idzie się j...ć bo spadłeś z 420 bloków w dół... Ta na nowej wersji chyba to możliwe

Avatar BartoliniMg

29 lipca 2022, 11:13

Nie widzę sensu zachowania ekwipunku w minecrafcie
Mógłby mnie ktoś olśnić?

Avatar Adix174

Edytowano - 29 lipca 2022, 11:18

@BartoliniMg: po wykopaniu sórowców i wpadnięciu do lawy nie spłoną ci więc nie sztracisz tego co robiłeś ostatnie 2 godziny,czesto jak miałem wykopane diamenty to po chwili wpadałem do lawy

Avatar mrak4

29 lipca 2022, 11:17

jak się nie umie grać, to może to być jako coś w rodzaju zapoznanie się z grą

Avatar Techniq4

29 lipca 2022, 10:45

/gamerule keepInventory true

Avatar CupOfWater

29 lipca 2022, 10:38

Ja jak już wyłączam tylko by mi creepery nie niszczyły terenu, bo to mi tylko czas marnuje by iść i załatać dziurę. A jak w magazynie wybuchnie to jeszcze gorzej, a raz mi się tak zdażyło. Nic to nie ułatwia dla mnie a czuje się spokojniejszy przynajmniej

Avatar Litereallysheep1

29 lipca 2022, 10:44

@CupOfWater: Na hardcore mam magazyn z conduitem zalany wodą.
Jak kuzyn próbował mnie zgriefować to sam siebie zabił.

Avatar mietek69i8

29 lipca 2022, 10:43

Powiedz to graczom soulsów

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Adix174
Dodane przez: Adix174

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Cóż za brak szacunku

Nigdy na to nie wpadną

Najbardziej realistyczny spośród modów

To by wystarczyło

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka