Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Nieuczciwa ocena
Najbardziej realistyczny spośród modów
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Angielskie śmieszki
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2022, 11:57
Tylko Xi nie wie że nie Ludowe Chiny a Republika Chińska
Odpisz
7 sierpnia 2022, 17:00
@Bosku: Całe szczęście, już się bałem, że Polska będzie graniczyć z jeszcze gorszym reżimem niż ten w Rosji.
Odpisz
2 sierpnia 2022, 08:43
Dla osób, które nie wiedzą powiem tak
Oryginalnie jest to dodatkowa zwrotka do ,,Hej sokoły", która powstała po II WŚ w odpowiedzi na zabranie przez bolszewików Kresów Wschodnich. Jeszcze jest taka zwrotka
Wszystko cośmy ukochali
Bolszewicy nam zabrali
I zieloną Ukrainę
I kochaną mą dziewczynę
Odpisz
1 sierpnia 2022, 17:53
dla ukrainy kaukaz
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2022, 08:04
@Maslo_Jajeczne: nie, po 2. W pierwszej kolejności powinno się myśleć o karelii dla Finów
Odpisz
1 sierpnia 2022, 23:01
Ja słyszałem od takiemu:
Polska od morza do morza, od Renu aż po Dniepr.
Obrazek prawie taki sam.
Odpisz
2 sierpnia 2022, 05:48
@pewienktosktoniemaglosu:
Odpisz
2 sierpnia 2022, 05:48
dzk za obrazek
Odpisz
1 sierpnia 2022, 23:21
Po zaborach była przepowiednia o uni Polsko-Węgiersko-Rumuńskiej, od morza do morza, a każdy zaborca miał przestać istnieć na wieki.
W sumie jak o tym pomyśleć, to każdy kraj który Polskę zaatakował albo nie istnieje, albo nie jest już potęgą
Odpisz
2 sierpnia 2022, 00:50
Niemcy ekonomiczną to dalej są, a z tymi zmianami ostatnio to militarnie też mogą zaraz być
Odpisz
2 sierpnia 2022, 00:41
Jeszcze Polski C nam tu brakowało.
Odpisz
1 sierpnia 2022, 22:19
No i pasuje
Odpisz
1 sierpnia 2022, 17:59
Meh, nie tyle się liczy wielkość państwa, co jakość zarządu
Odpisz
1 sierpnia 2022, 21:54
@przemek1ni: no to u nas jak zazwyczaj do bani
Odpisz
1 sierpnia 2022, 17:54
Ale Chiny są za rosją
Odpisz
1 sierpnia 2022, 17:57
@JaJestemZWami: to kto miałby zająć rosję za kaukazem?
kazachstan? mongolia?
Odpisz
1 sierpnia 2022, 18:00
@Maslo_Jajeczne: znaczy mysle że Rosja powinna rozbić się na mniejsze państwa że względu na etniczne ludy które są tam podzielone.
Nie dawajmy Polsce ziemi, skoro nie potrafimy sobie poradzić z mniejszym terenem
Odpisz
1 sierpnia 2022, 18:05
@JaJestemZWami: nie potrafimy, bo wałęsa zdrajca
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2022, 18:09
@Maslo_Jajeczne: powinniśmy zaatakować Rosję.
Samo NATO by mogło dać radę.
A co dopiero większą siłą wielu Państw
Odpisz
1 sierpnia 2022, 21:13
@JaJestemZWami: Jesus christ, ty dosłownie podżegasz do wojny typie xD
Odpisz
1 sierpnia 2022, 21:18
@JaJestemZWami: W ogóle to Chiny myślę że nie tyle popierają konflikt co mogą się cieszyć z osłabienia Rosji, ale nie znam się na tyle by się wypowiadać, więc niech ktoś.
Odpisz
1 sierpnia 2022, 21:19
@JaJestemZWami: Głowa cię boli czy może leków nie wziąłeś? Wojnę kolejną chcesz rozpocząć?
Odpisz
1 sierpnia 2022, 22:08
@JaJestemZWami: NATO samo z siebie nie atakuje nikogo, bo ich filozofią jest rozwiązywać spory pokojowo.
Odpisz
2 sierpnia 2022, 07:09
@GramDaniel: wszystkie leki były brane
Odpisz
2 sierpnia 2022, 08:07
@jacek1s: chyba, że mają ropę
Odpisz
1 sierpnia 2022, 21:05
Pakt Duda - Kubuś Puchatek
Odpisz
1 sierpnia 2022, 18:53
Wstawajcie polaczki zesraliście się
Odpisz
1 sierpnia 2022, 21:07
@Kosmopolites: Nie troluj
Odpisz
1 sierpnia 2022, 18:48
dobrze git rozbiur wroga
Odpisz
1 sierpnia 2022, 18:29
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2022, 17:56
Przy okazji francja powinna zostac zdelegalizowana
Odpisz
1 sierpnia 2022, 17:57
@hlepo: i Bry'''''''''''''''''''''''''''ania
Odpisz
1 sierpnia 2022, 17:59
@AlPoziomka: i bośniacy z albańczykami
Odpisz
1 sierpnia 2022, 17:51
Polska gurom
Odpisz