Wszystko będzie wspaniale i normalnie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Angielskie śmieszki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Północne Węgry
Ostry ten sędzia
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2022, 15:44
na kryzysach zarabiają bogaci ludzie.
jak?
bogaci ludzie nie boją się inwestować bo mają w opór hajsu więc jeśli stracą trochę to w sumie co z tego?
dlatego inwestują na giełdach podczas kryzysów gdy wszyscy inni sprzedają i ceny spadają. Wtedy ludzie bogaci kupują te tanie akcje i czekają, czekają, czekają aż po kilku latach ceny wracają do zbliżonych z przed kryzysu. Wtedy sprzedają i maja ogromne zyski.
Przypominam też że obecnie mamy:
1. pandemię
2. wojnę
3. kryzysy społeczne
4. drugą pandemię?
5. recesję?
6. wysoką inflację
7. niepokoje chiny-tajwan+usa
Co zrobisz z tą wiedzą to twoja sprawa
Odpisz
3 sierpnia 2022, 20:28
Je*ać kapitalizm i komunizm
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2022, 21:48
@Anantashesha: co innego zaproponujesz?
Odpisz
3 sierpnia 2022, 23:42
@Legnicki: Return to monke
Odpisz
4 sierpnia 2022, 08:34
@Legnicki: Socjalizm zielony lub socjaldemokrację :)
Odpisz
3 sierpnia 2022, 20:28
Jeśli wojna się skończy
Odpisz
4 sierpnia 2022, 13:18
@ArikaLightCrystal: no wiecznie trwać pewnie nie będzie
Odpisz
3 sierpnia 2022, 09:40
Tak, opłaty za bagaż zostały wprowadzone w Samolotach """"tymczasowo"""", po atakach 11 wrzesień, aby "Branża dostała kopa pieniężnego
Odpisz