Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Niegrzeczny Oskarek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nieuczciwa ocena
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2014, 20:04
Nie jestem fanem minecrafta ale wydaje mi się że on ma na imię Steve
Odpisz
4 maja 2014, 20:12
@Dymiitr: Tak, Mojang tak go nazywa, ale do końca nie wiadomo, więc pisze "Steve (?)"
Odpisz
7 maja 2014, 00:29
@kubakk12: oficjalnie to nie ma nazwy ale w super meat boy tak się nazywał
Odpisz
7 maja 2014, 14:59
@bylejakbylegdzie: Czy tobie czasem sufit na łeb się nie spadł? W Super Meat Boy on się nazywał Mr. Minecraft
Odpisz
7 maja 2014, 15:07
@KaVcio: szczerze? tak spadł jak spałem pod namiotem i to 3 razy
Odpisz
7 maja 2014, 15:11
@KaVcio: W SUper Meat Boyu początkowo nazywał się Mr. Minecraft, ale potem zmienili mu imię na Steve.
Odpisz
7 maja 2014, 15:48
@pmb1998: spokojnie Dave to kolega Steva (wiem to jest singiel ale mniejsza... myslcie o multi) wiec nie ma sie o co kłucić :D
Odpisz
18 maja 2014, 16:24
@Dymiitr: ten skin nazywa się Steve a nick można mieć inny
Odpisz
24 maja 2014, 12:59
@pmb1998: Nie pleć głupstw, mam SMB i grałem niedawno i tak się nazywa. Żeby nie było mam na steamie.
Odpisz
26 lutego 2020, 05:51
@Dymiitr: 64 strzałki w górę idealnie jak na mc szkoda dać więcej
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2016, 20:33
Sprzedany na steamie za Akacza ze StatTrakiem
Odpisz
9 sierpnia 2015, 10:23
Dave ?
Chyba Steve.
Odpisz
17 stycznia 2015, 11:00
rozumiem że dave to nieznany bliźniak steva
Odpisz
13 grudnia 2014, 19:52
Dave czy Steve ?
Odpisz
27 czerwca 2014, 15:12
Trochę jak kenny z South Parku :D
Odpisz
15 listopada 2014, 00:05
@aleks1901: Wyjąłeś mi to z ust~Sasha Grey xD
Odpisz
19 października 2014, 11:29
dobre ;)
Odpisz
18 lipca 2014, 22:47
steve
Odpisz
7 maja 2014, 13:08
Minecraft na głównej ?
Odpisz
7 maja 2014, 17:19
@MaxiorPL: masz coś to tego? xd
Odpisz
7 maja 2014, 23:37
@Jarektrol: mam coś TO tego....
Odpisz
8 maja 2014, 16:20
@MaxiorPL: TO spoko xd
Odpisz
8 maja 2014, 16:48
@MaxiorPL: nie wiem, co masz do Minecrafta. Pożartować sobie z niego chyba można, nawet jeżeli go nie lubisz, tak jak ze wszystkiego innego.
Odpisz
8 maja 2014, 22:04
@darcus: Kolejny wyciąga złe wnioski...
Sam kilkadziesiąt godzin w niego grałem, ale jejowicze raczej nie przepadają za tym tematem :D
Odpisz
9 maja 2014, 15:40
@MaxiorPL: Cóż, to prowadzi do kolejnego pytania: Co mają do Minecrafta jejowicze?
Odpisz
10 maja 2014, 23:59
@darcus: Pytasz złą osobę :P
Odpisz
11 maja 2014, 12:36
@MaxiorPL: Tak też myślałem.
Odpisz
10 maja 2014, 10:21
haha dobre
Odpisz
8 maja 2014, 20:46
minecaft to gówno ko zamnom wgórę kto przeciw w dul
Odpisz
9 maja 2014, 07:29
@tesici: Nie żebrz... Tym bardziej, że każdy ma własny gust, niektórzy lubią MC, niektórzy nie, ale takie zachowanie jest po prostu debilne, idiotyczne, kretyńskie, głupie i karygodne.
Odpisz
12 grudnia 2014, 07:58
@amekninja555: Popieram.
Odpisz
7 maja 2014, 17:18
steva
Odpisz
6 maja 2014, 22:26
To JEST Steve...
Odpisz
7 maja 2014, 14:38
@Tig53: To jego brat bliźniak Dave. :D
Odpisz
7 maja 2014, 16:28
@taranee4545: Aha xD
Odpisz
4 maja 2014, 23:47
Krwa było pewnie z milion razy...
Odpisz
7 maja 2014, 15:18
Nie było :D
Odpisz