Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar polishplayer21

5 sierpnia 2022, 09:09

Może i dobrze
Do miasta wojewódzkiego jeździ się tylko do lekarza, bo więcej tam nié ma
Chyba że galeria, ale tam nadal nie ma zbytnio urozmaicenia

Avatar Drag_on

10 czerwca 2025, 10:20

@polishplayer21: w Rzeszowie dobre restauracje mają

Avatar polishplayer21

10 czerwca 2025, 10:28

@Drag_on: Nie będę się walił 50 km by zjeść w restauracji, gdy w domu jedzenie

Avatar Polski_Dragoon2137

5 sierpnia 2022, 09:07

Rzeszów moje miasto

Avatar polishplayer21

5 sierpnia 2022, 09:09

@Polski_Dragoon2137: Współczuję
Kolega z dębickiego

Avatar Polski_Dragoon2137

5 sierpnia 2022, 09:12

@polishplayer21: o prosze,debickiego,nie tak daleko

Avatar polishplayer21

5 sierpnia 2022, 09:20

@Polski_Dragoon2137: No nie, ale w Kotlinie Sandomierskiej żyje się inaczej
Tak czy inaczej pozdrawienia

Avatar Polski_Dragoon2137

5 sierpnia 2022, 09:21

@polishplayer21: pozdrowienia

Avatar ByleCoXd

6 sierpnia 2022, 18:59

@polishplayer21: Pozdrawia drugi kolega z dębickiego

Avatar polishplayer21

6 sierpnia 2022, 19:07

@ByleCoXd: A bliżej Dębicy czy Pilzna?

Avatar ByleCoXd

7 sierpnia 2022, 20:20

@polishplayer21: Bliżej Pilzna zdecydowanie. A Ty?

Avatar polishplayer21

7 sierpnia 2022, 20:23

@ByleCoXd: Gdy Attyla przybył na te nasze piękne ziemie to moi dziadowie zdecydowali zamieszkać tam gdzie bliżej Dębicy

Avatar Polski_Dragoon2137

7 sierpnia 2022, 20:56

@ByleCoXd: witam

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2022, 10:02

Jestem po stronie faceta

Avatar Murarzowa

5 sierpnia 2022, 09:21

imo bruh
napiwek to 10zł ujdzie

Avatar kanapka9

6 sierpnia 2022, 00:52

@Murarzowa: po ciul napiwek

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2022, 08:19

@Murarzowa: nawet 2 zł

Avatar Murarzowa

6 sierpnia 2022, 09:48

nie no napiwek to jak nazwa wskazuje ma starczać na piwo

VIPy się nie liczą

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2022, 09:57

@Murarzowa: czyli 2.50

Avatar btgdzis

5 sierpnia 2022, 16:02

Jestem po stronie faceta

Avatar Llamada

5 sierpnia 2022, 19:30

@btgdzis: tak jak 99.9% normalnych ludzi

Avatar Xaria_

5 sierpnia 2022, 08:59

nwm placic powinien ten kto zaprasza bezwzgledu na plec imo

Avatar gelo1238

5 sierpnia 2022, 16:36

@Xaria_: przecież to bez sensu

Avatar Szaptor

Edytowano - 5 sierpnia 2022, 16:58

@Xaria_: oh jeju, piszę to już któryś raz, pod takimi komentarzami. W naszej kulturze to mężczyźni mają zapraszać. Nawet gdyby tak nie było, to młodych facetów jest więcej, więc to oni muszą aktywnie szukać by nie pozostać samemu. Czyli i tak to faceci by musieli płacić. Dlatego każdy powinien płacić za siebie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar studenciak
Dodane przez: studenciak
Tagi: #randka, #ludzie

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nigdy na to nie wpadną

Płać pan

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka