Po czyjej jesteś stronie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nigdy na to nie wpadną
Płać pan
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2022, 09:09
Może i dobrze
Do miasta wojewódzkiego jeździ się tylko do lekarza, bo więcej tam nié ma
Chyba że galeria, ale tam nadal nie ma zbytnio urozmaicenia
Odpisz
10 czerwca 2025, 10:20
@polishplayer21: w Rzeszowie dobre restauracje mają
Odpisz
10 czerwca 2025, 10:28
@Drag_on: Nie będę się walił 50 km by zjeść w restauracji, gdy w domu jedzenie
Odpisz
5 sierpnia 2022, 09:07
Rzeszów moje miasto
Odpisz
5 sierpnia 2022, 09:09
@Polski_Dragoon2137: Współczuję
Kolega z dębickiego
Odpisz
5 sierpnia 2022, 09:12
@polishplayer21: o prosze,debickiego,nie tak daleko
Odpisz
5 sierpnia 2022, 09:20
@Polski_Dragoon2137: No nie, ale w Kotlinie Sandomierskiej żyje się inaczej
Tak czy inaczej pozdrawienia
Odpisz
5 sierpnia 2022, 09:21
@polishplayer21: pozdrowienia
Odpisz
6 sierpnia 2022, 18:59
@polishplayer21: Pozdrawia drugi kolega z dębickiego
Odpisz
6 sierpnia 2022, 19:07
@ByleCoXd: A bliżej Dębicy czy Pilzna?
Odpisz
7 sierpnia 2022, 20:20
@polishplayer21: Bliżej Pilzna zdecydowanie. A Ty?
Odpisz
7 sierpnia 2022, 20:23
@ByleCoXd: Gdy Attyla przybył na te nasze piękne ziemie to moi dziadowie zdecydowali zamieszkać tam gdzie bliżej Dębicy
Odpisz
7 sierpnia 2022, 20:56
@ByleCoXd: witam
Odpisz
6 sierpnia 2022, 10:02
Jestem po stronie faceta
Odpisz
5 sierpnia 2022, 09:21
imo bruh
napiwek to 10zł ujdzie
Odpisz
6 sierpnia 2022, 00:52
@Murarzowa: po ciul napiwek
Odpisz
6 sierpnia 2022, 08:19
@Murarzowa: nawet 2 zł
Odpisz
6 sierpnia 2022, 09:48
nie no napiwek to jak nazwa wskazuje ma starczać na piwo
VIPy się nie liczą
Odpisz
6 sierpnia 2022, 09:57
@Murarzowa: czyli 2.50
Odpisz
5 sierpnia 2022, 16:02
Jestem po stronie faceta
Odpisz
5 sierpnia 2022, 19:30
@btgdzis: tak jak 99.9% normalnych ludzi
Odpisz
5 sierpnia 2022, 08:59
nwm placic powinien ten kto zaprasza bezwzgledu na plec imo
Odpisz
5 sierpnia 2022, 16:36
@Xaria_: przecież to bez sensu
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2022, 16:58
@Xaria_: oh jeju, piszę to już któryś raz, pod takimi komentarzami. W naszej kulturze to mężczyźni mają zapraszać. Nawet gdyby tak nie było, to młodych facetów jest więcej, więc to oni muszą aktywnie szukać by nie pozostać samemu. Czyli i tak to faceci by musieli płacić. Dlatego każdy powinien płacić za siebie
Odpisz