Niedługo koniec szkoły, a ja...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Deal życia
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 maja 2014, 22:47
Nie lubie rosyjskiego ( po ch*j to pisze xd)
Odpisz
6 maja 2014, 23:54
@Jarektrol: ja nie lubię niemieckiego, rosyjskiego nie rozumiem ale przydatny na grach na pirackich serwerach jest
Odpisz
7 maja 2014, 17:03
@bylejakbylegdzie: 5 jedynek ku*wa a pani nie ma żeby się poprawic a zaraz wywiadówka -.-
Odpisz
17 września 2014, 18:43
@Jarektrol: też nie znoszę niemca, ale się wypisałem :>
Odpisz
7 maja 2014, 13:44
Matura 30% i ok....
Odpisz
6 maja 2014, 20:35
Jedyne czego nauczyłem się w tym roku: mat-fiz jest rozszerzeniem ze wszystkiego, nie tylko matematyka i fizyka. Biologia, chemia, geografia, historia, wiedza o kulturze/społeczeństwie, język polski, podstawy przedsiębiorczości, język angielski, język niemiecki, edukacja dla bezpieczeństwa muszą być dla nas równie ważne.
Odpisz