Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Pozdrawiam świetliki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Chciał tylko pomóc
Nigdy na to nie wpadną
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2023, 23:12
Wsm to nie normalne wifi, bo jeśli normalnie umiera iedno dziecko na jedną minute to z tym wifi umiera dwójka dzieci cnie?
Odpisz
11 sierpnia 2022, 18:51
Jakby umierało k...a 100 afrykańskich dzieci to dalej bym go używał lol
Odpisz
11 sierpnia 2022, 18:53
@DorjanOllo: lol!
Odpisz
11 sierpnia 2022, 18:54
@Bartuuu_Bert: Aż tak rozbawił Cię mój komentarz?
Odpisz
11 sierpnia 2022, 19:12
@Bartuuu_Bert: Aż tak cię to rozbawiło? Chłopie to źle
Odpisz
11 sierpnia 2022, 19:12
@DorjanOllo: XD
Odpisz
11 sierpnia 2022, 20:57
@Obietnica_12: sorka następnym razem bedę trzymał emocje na wodzy
Odpisz
13 sierpnia 2022, 09:03
@Obietnica_12: nie. To nie źle
Odpisz
12 sierpnia 2022, 05:39
W Afryce co każde 60 sekund mija minuta. Razem możemy to zatrzymać!
Odpisz
12 sierpnia 2022, 10:35
@Anantashesha: ok ja to zrobie, zatrzymuje czas
Odpisz
11 sierpnia 2022, 12:33
Niestety Afryka to dość zacofany kontynent i mimo kolonizacji dalej są na poziomie wynalezienia koła
Odpisz
11 sierpnia 2022, 12:40
@ArthurMorgan: Warto dodać że indianie (różne Plemiona) np. Apacze mimo skolonizowania i odebrania ziem potrafią do dzisiaj żyć w dziczy i są bardziej rozwinięci niż Afrykanie
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2022, 12:41
@ArthurMorgan: Czyli jak pokazać, że się nie wie nic o Afryce nie mówiąc, że nic się nie wie o Afryce xd
Afryka jest na niższym poziomie niż Europa, ale twierdzić, że są na poziomie wynalezienia koła to spore nieporozumienie. Afryka się szybko rozwija i jak popatrzysz na filmy z głównych miast Rwandy, Etiopii, Nigerii czy Tunezji to zobaczysz naprawdę ogromny wzrost standardów życia. Afrykańczycy mieszkający w chatkach z błota to jest obecnie mniejszość populacji tego kontynentu.
Do drugiego komentarza: Apacze nie żyją w dziczy xddd żyją bardzo biednie, albo w rozpadających się domkach, albo w przyczepach, w specjalnie wyznaczonych rezerwatach. Utrzymują się z zasiłków państwowych, prowadzenia kasyn lub z komercjalizowania swojej kultury. I wiem o czym mówię, bo byłem w takim rezerwacie. Żywot Apaczy i innych amerykanskich plemion z pewnością nie jest dobrym wzorem.
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2022, 12:50
@Nanook: "na poziomie wynalezienia koła" użyłem jako odwołanie do ogólnej sytuacji jaka gnębi ten kontynent
Więcej pytań i możliwość rozwinięcia mojej wypowiedzi pozwoliła by ci głębiej wniknąć w to co miałem na myśli
Dziękuję
Edit* chciałbym zauważyć że komentarz co do plemion odnosi się do czasów kolonizacji i tego jak ich potomkowie z teraz już innych plemion potrafią żyć w dziczy
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2022, 13:31
@ArthurMorgan: No więc proszę, rozwiń wypowiedź tak, by prezentowała twoje stanowisko.
Edycja: "do dzisiaj" nie bardzo odnosi się do czasów kolonialnych, nie sądzisz?
Odpisz
11 sierpnia 2022, 22:28
@ArthurMorgan: jak widzisz Afrykę vs. jak wygląda Afryka
Odpisz
11 sierpnia 2022, 22:29
@ArthurMorgan: vs. kraj w którym mieszkasz
Odpisz
12 sierpnia 2022, 09:05
@Przemek572: To ostatnie rel
Odpisz
11 sierpnia 2022, 20:53
Czy mogę dostać super szybkie darmowe wifi, jeśli dzieci będą umierać w tempie 100 na godzinę? Bo bardzo bym chciał.
Odpisz
11 sierpnia 2022, 19:58
Rasiści
Odpisz
11 sierpnia 2022, 16:49
Jak są głodni to niech coś zjedzą
Odpisz
11 sierpnia 2022, 18:49
@nuklear: a jak chcą pić to niech odkręcą kran
Odpisz
11 sierpnia 2022, 12:46
Było
Odpisz