Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Yoghurt

22 kwietnia 2020, 19:36

Ok boomer

Avatar Kebasa_z_mema

4 października 2020, 21:25

@Yoghurt: nIe PySkUj GuFnIaSzU!

Avatar MatMan

27 sierpnia 2014, 23:16

@KontoUsunięte: Już nie

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2014, 20:26

Kolejny dowód że bóg stworzył ziemię by ją podziwiać.

Avatar jacek1s

12 maja 2014, 08:09

Tak... szczałem pod tamtym drzewkiem :D a w tamtej wodzie srałem i łowiłem gumiaki xDD

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2014, 14:29

@jacek1s: Nie szanujesz tego co masz.

Avatar jacek1s

12 maja 2014, 14:50

nic nie mam xD

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2014, 14:59

@jacek1s: Wiesz co masz?!Sałate mięso ser chyba keczap i chleb! :)

Avatar Psychopata2

11 maja 2014, 22:43

A co jeśli on już jest do takiego widoku przyzwyczajony i nie robi to na nim już wrażenia?

Avatar Ahakochamlol

11 maja 2014, 22:23

On mi przypomina gościa z odlotu

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2014, 21:45

To taka aluzja dla nas: porzućmy telewizje i internet, wyjdźmy na zewnątrz. Oczywiście.

Avatar Domijeja

11 maja 2014, 21:42

A co jeśli oglądał ten widok tyle razy, że już mu się znudził?

Avatar Droid

11 maja 2014, 20:03

Współcześni ludzie :) uff.. całe szczęście nie jestem człowiekiem.

Avatar TheWitekDC

6 maja 2014, 14:42

Od kiedy wieżowce są w lesie?

Avatar Marchewka2222

6 maja 2014, 16:15

@TheWitekDC: Jebnij się w łeb. To, że jakiś domek jest w lesie, od razu musi być wieżowiec.

Avatar Aracz

6 maja 2014, 19:48

@Marchewka2222: Po prostu ujęcie jest z dosyć wysokiej perspektywy. Ale w końcu może być to wieżowiec obok lasu. Z drugiej strony mamy miasto .-.

Avatar TheWitekDC

10 maja 2014, 11:40

@Aracz: nie pomyślałem o tym

Avatar tomzacz

11 maja 2014, 20:04

@Aracz: Zawsze domek może być na jakimś wzgórzu, prawda?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Ikony

Pozdrawiam świetliki

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka