Wyjrzyj czasem przez okno
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Ikony
Pozdrawiam świetliki
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2020, 19:36
Ok boomer
Odpisz
4 października 2020, 21:25
@Yoghurt: nIe PySkUj GuFnIaSzU!
Odpisz
27 sierpnia 2014, 23:16
@KontoUsunięte: Już nie
Odpisz
11 maja 2014, 20:26
Kolejny dowód że bóg stworzył ziemię by ją podziwiać.
Odpisz
12 maja 2014, 08:09
Tak... szczałem pod tamtym drzewkiem :D a w tamtej wodzie srałem i łowiłem gumiaki xDD
Odpisz
12 maja 2014, 14:29
@jacek1s: Nie szanujesz tego co masz.
Odpisz
12 maja 2014, 14:50
nic nie mam xD
Odpisz
12 maja 2014, 14:59
@jacek1s: Wiesz co masz?!Sałate mięso ser chyba keczap i chleb! :)
Odpisz
11 maja 2014, 22:43
A co jeśli on już jest do takiego widoku przyzwyczajony i nie robi to na nim już wrażenia?
Odpisz
11 maja 2014, 22:23
On mi przypomina gościa z odlotu
Odpisz
11 maja 2014, 21:45
To taka aluzja dla nas: porzućmy telewizje i internet, wyjdźmy na zewnątrz. Oczywiście.
Odpisz
11 maja 2014, 21:42
A co jeśli oglądał ten widok tyle razy, że już mu się znudził?
Odpisz
11 maja 2014, 20:03
Współcześni ludzie :) uff.. całe szczęście nie jestem człowiekiem.
Odpisz
6 maja 2014, 14:42
Od kiedy wieżowce są w lesie?
Odpisz
6 maja 2014, 16:15
@TheWitekDC: Jebnij się w łeb. To, że jakiś domek jest w lesie, od razu musi być wieżowiec.
Odpisz
6 maja 2014, 19:48
@Marchewka2222: Po prostu ujęcie jest z dosyć wysokiej perspektywy. Ale w końcu może być to wieżowiec obok lasu. Z drugiej strony mamy miasto .-.
Odpisz
10 maja 2014, 11:40
@Aracz: nie pomyślałem o tym
Odpisz
11 maja 2014, 20:04
@Aracz: Zawsze domek może być na jakimś wzgórzu, prawda?
Odpisz