Nie mówcie mi tylko, że swój "ulubiony" napój
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Ostry ten sędzia
Przerwa na herbatkę
Szybki jak błyskawica
To musiało być męczące
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 października 2015, 16:18
mocz
Odpisz
16 listopada 2014, 14:33
to białe wino widać że korek jest przechylony
Odpisz
7 maja 2014, 17:44
Tam na dole jest jakaś walizka
Odpisz
7 maja 2014, 16:44
Całkowicie przezroczyste? Zapewne woda
Odpisz
7 maja 2014, 15:08
pewnie jakiś ,,moczny" trunek
Odpisz
7 maja 2014, 10:35
siki? xDee (jego)
Odpisz
6 maja 2014, 21:57
Yyy... wino?
Odpisz
6 maja 2014, 17:59
Kelner! W moim robaku pływa szampan.
Odpisz
6 maja 2014, 18:10
@Bellsprout: Mój robak pływa w szampanie*
Odpisz
6 maja 2014, 18:20
@TheDemon666: Dobrze napisałem. Sugerowałem się tym obrazkiem: http://www.obrazki.jeja.pl/86651,na-moim-pajaku-jest-lod.html
Odpisz
6 maja 2014, 18:30
@Bellsprout: Ale to ciut nielogiczne, to tak jakbyś napełnił robaka szampanem...
Odpisz
6 maja 2014, 18:37
@TheDemon666: Ale czy wszystko musi być logiczne.
http://www.obrazki.jeja.pl/62092,chyba-masz-na-sobie-robaka.html
http://www.obrazki.jeja.pl/47848,a-my-narzekamy-na-komary.html
Odpisz
6 maja 2014, 17:45
wodę z chmur :D
Odpisz
6 maja 2014, 17:36
Ambrozję ;)
Odpisz
6 maja 2014, 17:33
białko?
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2014, 17:04
A rozporek pewnie otwarty co?
Odpisz