Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wojtus1233

11 maja 2014, 17:55

to ja zaklepuję tą miejscówkę XD

Avatar MCAssassin

11 maja 2016, 15:50

@wojtus1233: Ide z tobą. Trza po drodze zabrać jeszcze kilka osób.

Avatar JaJestemZWami

17 listopada 2016, 17:50

@MCAssassin: Tia... Jak tam wolicie ale ja nie chcę przeżyć na takiej małej wyspie zombie apokalipsy.

Avatar MCAssassin

17 listopada 2016, 19:55

@JaJestemZWami: Im mniej ludzi tym prościej :>
A potem to juz raj na ziemi

Avatar JaJestemZWami

17 listopada 2016, 20:18

@MCAssassin: A co jak każdy będzie chciał tam lecieć? Trafia się jeden zarażony a czym ciaśniej tym trudniej.

Avatar MCAssassin

17 listopada 2016, 21:05

@JaJestemZWami: a czy trzeba wpuszczac kogokolwiek?

Avatar JaJestemZWami

17 listopada 2016, 21:08

@MCAssassin: Wtedy i Ciebie nie wpuszczą bo ty też jesteś kimś.

ja mogę taam jechać bez problemu <::

Avatar MCAssassin

18 listopada 2016, 06:47

@JaJestemZWami: cyba ze będę pierwszy. Poza tym to kwestia argumentów.

Avatar JaJestemZWami

18 listopada 2016, 11:19

@MCAssassin: Nie wpuszczą Ciebie bo nie przewidzisz apokalipsy. Chyba że pojedziesz tam teraz. I musisz języka się nauczyć <:

Avatar MCAssassin

18 listopada 2016, 12:33

@JaJestemZWami: Pytanie brzmi. Gdzie to. I can speak english, Ja gawari pa ruskij, Yo hablo espaniol.

Avatar JaJestemZWami

18 listopada 2016, 12:39

@MCAssassin: Pewnie gdzieś na wyspie.

Avatar MCAssassin

18 listopada 2016, 14:46

@JaJestemZWami: to wielce prawdopodobne.

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2014, 21:43

A jeśli na tej ziemi jest lub był cmentarz...

Avatar oliskar

11 maja 2014, 17:22

Przypominam jeszcze raz że w resident evil były zombie ptaki.

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2014, 17:51

@oliskar: I cały misterny plan w pi*du :C

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 11 maja 2014, 18:19

@oliskar: racja oraz

w którejś części żywych trupów zombie potrafiło chodzić pod wodą

w l4d zombie były całkiem niezłe w parkour oraz z tego co wiadomo wirus niekiedy przenosił się w powietrzu

na wyspie brak dużo rzeczy do odbudowy cywilizacji

Avatar Dovahkiin

11 maja 2014, 18:25

@bylejakbylegdzie:
1. Materiały budowlane.
2. Drewno ( opał )
3. Farma ( pożywienie )
4. Jako takie zabudowania
5. Zaraza może dostać się powietrzem lub przez śmierć ( TWD polecam )
Po śmierci wirus przejmuje nad nami kontrolę więc i tak były by tam zombie.
I najważniejsze ZOMBIE NIE ISTNIEJA !

Avatar mrklorens

11 maja 2014, 19:10

@Dovahkiin: a skąd wiadomo że nie pracują w jakimś tajnym ośrodku nad wirusem który ma stworzyć specjalnych żołnierzy?

Avatar jacek1s

11 maja 2014, 17:02

i tak nie nadejdzie .-. bo by było za dobrze xd

Avatar Roger909

11 maja 2014, 17:36

@jacek1s: Za dobrze ? jakbyś musiał np. zabić swoją rodzinę-zombie by samemu przetrwać, też by ci było "za dobrze" ?

Avatar Dovahkiin

11 maja 2014, 18:22

@Roger909: To kanapka. Zombie nie jedzą kanapek.

Avatar jacek1s

11 maja 2014, 18:57

@Roger909: pogineli by idioci a rodzine bym ochraniał .-.

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2014, 17:43

Nie.... nikt nie wspominał....

Avatar Sniper02

11 maja 2014, 17:30

Inwazja zombie może nastąpić - Ilość bakterii w ludzkich mózgach jest coraz większa co prowadzi do opanowania człowieka przez bakterie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Nigdy na to nie wpadną

Dobrze czasem się oderwać

Nieuczciwa ocena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka