Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jeszcze jak
Nigdy na to nie wpadną
Ostry ten sędzia
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2022, 11:26
Facet zły
Śmiej się
Odpisz
14 sierpnia 2022, 11:43
@Anantashesha:
W czym problem?
Chłopie dystansu do siebie.
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2022, 12:05
@dustin2001: Dziewczyno* jak już :)
Do siebie dystans mam, ale nie przepadam za żartami które wyśmiewają całą płeć. Po prostu mnie to nie bawi.
Odpisz
14 sierpnia 2022, 15:25
@Anantashesha:
Chłopie, Panie.*
Żarty z obydwu płci potrafią być zabawne, jeżeli maja sens.
Ten żart ma sens, ponieważ uderza w stereotypy.
Kuchnia jako domena kobiety.
I mężczyznę, który nie potrafi się tam odnaleźć poprawnie, robi bałagan i zachowuje się jak dzika małpa.
Odpisz
14 sierpnia 2022, 16:31
@dustin2001: Mnie nie bawią.
Żaden tu paradoks. Nie widzę żadnej sprzeczności w byciu dziewczyną i posiadaniu penisa. Nie każda osoba transpłciowa musi poddawać się operacji, wiesz? :)
Ale załóżmy arguendo że te dwie rzeczy naprawdę są sprzeczne, bo ciekawi mnie jedna rzecz. W jaki sposób dokonałeś osądu, że z tych dwóch nieprawdziwe jest akurat bycie dziewczyną, a nie posiadanie penisa?
Odpisz
14 sierpnia 2022, 16:37
@dustin2001: Po namyśle dodałabym też, że tego typu żarty nie uderzają w stereotypy, tylko je powielają.
Odpisz
14 sierpnia 2022, 17:30
@Anantashesha:
To proste.
Próbujesz udawać kobietę.
Dlatego na początku zaznaczasz, że jesteś kobietą i przy okazji dodajesz, że masz penisa.
A i ciekawostka.
Nigdy nie będziesz prawdziwą kobietą. Jesteś w ciele mężczyzny i nigdy to się nie zmieni.
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2022, 06:28
@Anantashesha: @dustin2001: To naprawdę interesujące, bo czuję się jak dziewczyna, wyglądam jak dziewczyna, ruszam się jak dziewczyna, mówię jak dziewczyna, ludzie mówią do mnie jak do dziewczyny i nikt mi jakoś do majtek nie zagląda ;)
No ale wiesz, jak sobie chcesz... Mi nie będzie mówił losowy bigota kim jestem i kim mogę być.
"Nie trza tu tych elementów, przewietrzam
Swój świat z tych pacjentów, co nie chcą go ulepszać"
Mam nadzieję, że wyleczysz się z tego wąskotorowego myślenia ;)
W każdym razie, powodzenia!
Odpisz
14 sierpnia 2022, 19:29
F*ceci
Odpisz