Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pawelos6

7 maja 2014, 17:39

,,DEMOKRACJA'' przecież tam doszło do przejęcia władzy przez kilka tysięcy ludzi w 48 milionowym narodzie!

Je.bać Ukrainę... Nie mam pojęcia po co polski rząd ją wspiera. Zamknąć granicę i niech się tłuką! Wywołali wojnę domową to niech walczą! A nie najpierw ,, Majdan - głos Ukrainy'' a potem ,,Ups... wschód zaczął się ruszać, Rosja zajęła Krym... no to spierd.alam na zachód'' Nigdy nie wybaczę im krzywd które zadali Polakom!

Jestem za tym aby Putin wypowiedział wojnę temu niepełnosprawnemu ,,krajowi''....

Ukraińcy są strasznie niedołężni... Przez jakieś 500 lat byli pod czyimś butem i próbowali się wyzwolić, ale nic z tego.... Podejmowali straszne próby stworzenia własnego kraju, myśleli, że jak zamordują innych to ich kraj powstanie.... Ale tak nie jest... chcieli utworzyć Niepodległą Ukrainę w 1943 r. więc zaczęli mordować Polaków, a i tak byli pod panowaniem Związku Radzieckiego.... Teraz zaczynają się ataki na Rosjan, to przyjdą Wojska Rosyjskie i po sprawie...

Zyskali niepodległość i wzięli znacznie więcej ziem niż im się należy... a teraz po 20 latach ich śmieszny kraj się rozpadnie!

Goodbye Ukrainian! :D

Avatar ziomek2009

7 maja 2014, 06:10

Mi się wydaje że ukraina odbiera pokutę za swoje grzechy. Jakie zapytacie? Ano chociażby za spalanie Polaków na kresach po wojnie.

Avatar Axl_MMX

7 maja 2014, 07:37

@ziomek2009: Po tym jak Polacy dosłownie tak wycieli Ukraińców, że rzeki ukraińskie spłynęły krwią? Nie staram się usprawiedliwiać rzezi, o której wspominasz, ale należy pamiętać, że Ukraińskim chłopom Polak kojarzył się tylko z jego szlachcicem, który zmuszał go do pracy i karał, oraz rzeziami na nich samych, z którymi kojarzą także Polaków.

Avatar zazek

7 maja 2014, 09:08

@Axl_MMX: Nice try, ukraine.

Avatar SieGraSieMa

7 maja 2014, 09:21

@ziomek2009: to prawda, ale Rosjanie zabili nas w milionach i to przez lata. W tysiącach zabijali naszych oficerów, np. w Katyniu. Nie dajmy im sobie wmówić, że Ukraina to całe zło.

Avatar Vardes

7 maja 2014, 09:38

@Axl_MMX: porównaj same statystyki, zabici Polacy i Ukraińcy. Akcje rzeźi na Ukraińcach były akcjami odwetowymi.

Avatar SzeResZ

7 maja 2014, 11:05

@Vardes: Ta, dobry odwet zrobili na starcach, kobietach i małych dzieciach, którzy im ogromne krzywdy wyrządzili. Bo nie można zabić mężczyzn a reszty pogonić. Nie panie, honorowo jest zaj.....ć wszystkich jak leci, a dzieci nabić na płot.
Poza tym temat ukrainy mam głęboko wiadomo gdzie. Nie przypominam sobie, żeby polakom ktokolwiek pomagał, kiedy walczyli o wolność. Wiele razy. Nikt nic nie zrobił. Teraz też nikt nic nie robi, a rządowi się poj....ało w bani i chce im pomagać nie wiadomo po co. Ich kraj, ich sprawa, zawsze tak było w europie.
Poza poza tym pracuję w hostelu. Sporo się przewija ukraińców i ukrainek i muszę powiedzieć, że to jednak prawda, że na wschód od nas to motłoch i swołocz bez kultury. Niektórzy z zachodu europy też.

Avatar Axl_MMX

7 maja 2014, 11:29

@Vardes: Mam na myśli akcje przeciwko Kozakom, które tak na dobrą sprawę doprowadziły do upadku I RP, chodzi mi o kniazia Wiśniowieckiego, który dla Ukraińców jest postacią postacią równie "lubianą" co Stalin, o tym, że szlachta nigdy nie traktowała Ukraińców, jako ludzi, z którymi można się porozumieć, bo to chłopi, o odwetach za to, że Ukraińcy domagali się swoich praw w ten sam sposób, co magneteria - - rokoszem. Raz jeszcze powtarzam NIE USPRAWIEDLIWIAM ŻADNEJ RZEZI DOKONANEJ PRZEZ UKRAIŃCÓW, chodzi mi tylko o to, że trzeba zrozumieć kontekst historyczny, aby wiedzieć dlaczego doszło do takiej sytuacji i UNIKNĄĆ JEJ POWTÓRZENIA! Patrząc natomiast na pierdoły, które piep**y ziomek 2009 widzę, że taka sytuacja już za moment może się powtórzyć.

Btw. idąc torem myślenia ziomka 2009 - rozbiory Polski, II WŚ i lata komunizmu to nam się też należał jako kara za jakieś grzechy. Nie mam pojęcia jakie mogły być tak ciężkie, aby na tyle lat nas skazać, ale skoro złe rzeczy dzieją się państwom, które nagrzeszyły, to widać była to zasłużona kara.

Avatar pawelos6

7 maja 2014, 16:49

@Axl_MMX: A slyszales o takim czymś? ,,Kogo Bóg kocha, temu krzyże daje"

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2014, 15:43

skąd wiesz że ładna ? Ma maskę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Wszyscy wiemy, jak to spotkanie się zakończy

Filtry są wszystkim

Piękna historia

Niedźludzie

Czyli używamy naszych zmyślonych zawodów?

Ach, ci pseudo ekolodzy nie znający się na przyrodzie...

To przecież taki dobry materiał...

Co jeszcze nas czeka?

Życie jest niesprawiedliwe

Nie złamał zasad

Warto było się starać

Taka prawda

Rico to najlepszy skrzydłowy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka