memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
14 sierpnia 2022, 11:49
Może czas zbierać a nie wydawać na głupoty
Odpisz
15 sierpnia 2022, 12:03
@rozwalgo: Jakie głupoty? Jedzenie? A nawet jak zacznę jakimś cudem zbierać, to inflacja mi zeżre zanim na cokolwiek uzbieram. Ty myśl czasami, co?
15 sierpnia 2022, 16:06
@Anantashesha: Inwestuj w złoto Ono nie powinno się dużo wahać
15 sierpnia 2022, 17:30
@Towarzysz777: Ciekawe ile nanogramów złota mogę kupić za mój głodowy budżet xd
Edytowano - 15 sierpnia 2022, 19:05
@Anantashesha: Złoto to złoto XD Grosz do grosza i będzie kokosza
15 sierpnia 2022, 21:12
@Towarzysz777: Jasne. O ile ci nie przeszkadza śmierć głodowa.
15 sierpnia 2022, 21:41
@Anantashesha: Sama napisałaś, że jak zaczniesz jakimś cudem zbierać, czyli nadwyżkę To zamiast zbierać zainwestuj 300zł XD
16 sierpnia 2022, 07:53
@Towarzysz777: Ale ja nie mam tej nadwyżki bo nie zdarzył się żaden cud xD
Edytowano - 16 sierpnia 2022, 08:15
@Anantashesha: No To jak się zdarzy, to wiesz komu za poradę przelew zrobić xD Stonks ↗️
16 sierpnia 2022, 09:43
@Towarzysz777: Z pewnością :)
28 marca 2025, 15:56
@rozwalgo: Dokładnie. Przy mądrym planowaniu i odpowiedniej logistyce nie trzeba dużo, aby zwiedzić kawałek świata :)
29 marca 2025, 17:44
@Podroznamiare: Cóż, jeśli przez odpowiednią logistykę masz na myśli na przykład głodzenie się albo oszczędzanie na higienie osobistej, to może i tak. Tylko nie wiem k*rwa czy warto.
31 marca 2025, 11:49
@Anantashesha: Można też biadolić i mówić że się nie da. Też nie wiem czy warto :P
31 marca 2025, 13:20
@Podroznamiare: Każdy z nas ma do zagrania tylko takie karty jakie dostał od życia.
Edytowano - 15 sierpnia 2022, 13:05
Ja będę podróżować na emeryturze jak niemcy O ile dożyję
15 sierpnia 2022, 13:13
@Towarzysz777: nie dożyjesz
15 sierpnia 2022, 13:15
@Zbanowany_jejak: Skąd wiesz
15 sierpnia 2022, 13:16
@Towarzysz777: jestem z przyszłości
15 sierpnia 2022, 13:25
@Zbanowany_jejak: Czy w przyszłości dalej są partie r***ające obywateli i trzymające opozycję za mordę?
15 sierpnia 2022, 15:34
@Towarzysz777: Tak było zawsze, jest teraz i będzie zawsze Zawsze będą wygrywać większe partie nie wprowadzające konkretnych zmian, a te "kontrowersyjne" będą miały po 5-7% poparcia
14 sierpnia 2022, 16:34
Albo poczekaj na wojne z Niemcami wtedy będziesz podróżował do obozów za darmo i jeszcze drip dostaniesz
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2022, 11:49
Może czas zbierać a nie wydawać na głupoty
Odpisz
15 sierpnia 2022, 12:03
@rozwalgo: Jakie głupoty? Jedzenie?
A nawet jak zacznę jakimś cudem zbierać, to inflacja mi zeżre zanim na cokolwiek uzbieram.
Ty myśl czasami, co?
Odpisz
15 sierpnia 2022, 16:06
@Anantashesha: Inwestuj w złoto
Ono nie powinno się dużo wahać
Odpisz
15 sierpnia 2022, 17:30
@Towarzysz777: Ciekawe ile nanogramów złota mogę kupić za mój głodowy budżet xd
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2022, 19:05
@Anantashesha: Złoto to złoto XD
Grosz do grosza i będzie kokosza
Odpisz
15 sierpnia 2022, 21:12
@Towarzysz777: Jasne. O ile ci nie przeszkadza śmierć głodowa.
Odpisz
15 sierpnia 2022, 21:41
@Anantashesha: Sama napisałaś, że jak zaczniesz jakimś cudem zbierać, czyli nadwyżkę
To zamiast zbierać zainwestuj
300zł
XD
Odpisz
16 sierpnia 2022, 07:53
@Towarzysz777: Ale ja nie mam tej nadwyżki bo nie zdarzył się żaden cud xD
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2022, 08:15
@Anantashesha: No
To jak się zdarzy, to wiesz komu za poradę przelew zrobić xD
Stonks ↗️
Odpisz
16 sierpnia 2022, 09:43
@Towarzysz777: Z pewnością :)
Odpisz
28 marca 2025, 15:56
@rozwalgo: Dokładnie. Przy mądrym planowaniu i odpowiedniej logistyce nie trzeba dużo, aby zwiedzić kawałek świata :)
Odpisz
29 marca 2025, 17:44
@Podroznamiare: Cóż, jeśli przez odpowiednią logistykę masz na myśli na przykład głodzenie się albo oszczędzanie na higienie osobistej, to może i tak. Tylko nie wiem k*rwa czy warto.
Odpisz
31 marca 2025, 11:49
@Anantashesha: Można też biadolić i mówić że się nie da. Też nie wiem czy warto :P
Odpisz
31 marca 2025, 13:20
@Podroznamiare: Każdy z nas ma do zagrania tylko takie karty jakie dostał od życia.
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2022, 13:05
Ja będę podróżować na emeryturze jak niemcy
O ile dożyję
Odpisz
15 sierpnia 2022, 13:13
@Towarzysz777: nie dożyjesz
Odpisz
15 sierpnia 2022, 13:15
@Zbanowany_jejak: Skąd wiesz
Odpisz
15 sierpnia 2022, 13:16
@Towarzysz777: jestem z przyszłości
Odpisz
15 sierpnia 2022, 13:25
@Zbanowany_jejak: Czy w przyszłości dalej są partie r***ające obywateli i trzymające opozycję za mordę?
Odpisz
15 sierpnia 2022, 15:34
@Towarzysz777: Tak było zawsze, jest teraz i będzie zawsze
Zawsze będą wygrywać większe partie nie wprowadzające konkretnych zmian, a te "kontrowersyjne" będą miały po 5-7% poparcia
Odpisz
14 sierpnia 2022, 16:34
Albo poczekaj na wojne z Niemcami wtedy będziesz podróżował do obozów za darmo i jeszcze drip dostaniesz
Odpisz