Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ostry ten sędzia
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 maja 2014, 19:49
....u mnie jest na odwrót. ..może dlatego że jestem niska ·_·
Odpisz
7 maja 2014, 20:37
Ja również mam na odwrót. Dlatego nie mam 6 z wf.
Odpisz
7 maja 2014, 20:40
@asdfghjk: taki już nasz żywot nie szustkowych uczniów z WF-u :)
Odpisz
8 maja 2014, 15:14
Z Polskiego też pewnie nie masz najlepszych ocen, "szUstkowych"
Odpisz
8 maja 2014, 16:43
@malaho2000: ojej mały błąd. ...każdemu może się trafić. ...ty na pewno też popełniasz niewielkie błędy
Odpisz
7 maja 2014, 19:30
To wina spodenek i koszulki. :P
Odpisz