Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Dobrze czasem się oderwać
Fajnie że odpowiedzieli
Nie po oczach
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2022, 10:42
Ja od ludzi z dawnych lat jedyne co wiem to to, ze jako jedyna z mojej klasy z podstawówki mam już zdaną maturę
Odpisz
16 sierpnia 2022, 10:49
@BardzoOryginalnaNazwa: to dlatego że ty poszłaś do liceum a inni do technikum prawda?
Odpisz
16 sierpnia 2022, 10:55
@BencV: Niestety
Ale miałam też w klasie typa co kiblował i gdyby nie to, ze 2 razy nie zdał to by już szkołę skończył
Odpisz
16 sierpnia 2022, 23:13
@BencV: to dlatego, że liceum jest łatwiejsze od technikum tak?
Odpisz