Niekończąca się opowieść (ja tam grywałem w San Andreas)
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ostry ten sędzia
Ładne rzeczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2022, 08:27
gra ktoś w mta jeszcze?
ja tam około 1500 h spędziłem w tej grze i same 925 h na serwie Paradise.rpg ale sie troszku zj...l wiec juz w ogóle nie gram w mta praktycznie
Odpisz
16 listopada 2022, 06:46
@Terno86_: co to mta
Odpisz
16 listopada 2022, 18:36
@pawelec323232e2: multi theft auto
Odpisz
17 sierpnia 2022, 23:27
Ograłem GTA 8 lat po premierze i bawiłem się pewnie tak samo dobrze jak większość graczy wcześniej.
Odpisz
18 sierpnia 2022, 08:25
@BaDinGa_Boy: ja kupilem 2-3 sierpnia 2022 roku na steam i wsumie tylko online gram bo fabułe robiłem 2 lata wcześniej jeszcze z moim świetej pamieci kolegą na xboxie 360
Odpisz
17 sierpnia 2022, 21:19
Gta 5 jest nudne
Odpisz
17 sierpnia 2022, 10:40
Ktoś vice city coś ten?
Odpisz
17 sierpnia 2022, 18:08
@Ionek: Ja. I jeszcze gta 3
Odpisz
16 sierpnia 2022, 20:35
kurna stary jestem w ...j
Odpisz