Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Maciek22211

10 maja 2014, 12:51

To gta V :D

Avatar juzi46

20 maja 2017, 22:04

@Maciek22211: ku*wa szybki jesteś

Avatar LanTuFri123

13 kwietnia 2018, 14:46

@juzi46: heh

Avatar YanKesMod_PL

27 sierpnia 2014, 00:19

wrecz ku%a doskonale !!!

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2014, 21:27

Mi się to samo zdarzyło :)

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2014, 19:44

Jak wyjdzie na PC to wtedy zagram i nie będę mieć takich problemów.

Avatar tajemniczy2

1 listopada 2014, 00:11

ja już nie moge sie doczekać :P

Avatar Fobi96

8 maja 2014, 18:47

drzewo ninja :D

Avatar Terminus223

Edytowano - 8 maja 2014, 15:59

Dam sobie głowę uciąć, że wersja pochodzi z dystrybucji elektronicznej ,gdzie gta v strasznie kuleje,płytowa wersja działa bez zarzutów.

Avatar maciek151

8 maja 2014, 16:48

@Terminus223: Albo xbox z zainstalowaną 2 płytką, podobno też miał takie problemy. Na ps3 z płytki nie miałem jeszcze żadnej ściny, freeza, wolnego doczytywania.

Avatar pmb1998

8 maja 2014, 15:52

A więc tak wyglądała katastrofa pod Smoleńskiem!

Avatar Angelka235

8 maja 2014, 15:32

faul!

Avatar MaciekPL123

8 maja 2014, 15:09

SUPRISE. xDD

Avatar acocieto666

8 maja 2014, 14:34

w san andreas też tak jest. lece samolotem, w tej misjii z tą stelitą jak najniżej. przelatuje obok lotniaska a tu lampa, mission failed.

Avatar bylejakbylegdzie

8 maja 2014, 14:58

@acocieto666: u mnie lampy dobrze się wczytują ale drzewa tam na wsi to masakra nie mało że wysokie to jeszcze grube i powoli się wczytują i jak widać ten błąd z san andreas (2005) jest dalej w V (2013)

Avatar Hugo22

8 maja 2014, 14:22

Chyba GTA.

Avatar mrklorens

8 maja 2014, 15:03

@Hugo22: to jest gta

Avatar Jurek_Kiler

8 maja 2014, 15:19

@Hugo22: wot od wat, kretynie, nie od gry

Avatar jakubnowak98

8 maja 2014, 14:08

Heh xd. Ja takich problemów na szczęście nie miałem.

Avatar NeoNixPlayGames

7 maja 2014, 19:08

Renderowanie terenu jeden z najgorszych wrogów

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AliiG
Dodane przez: AliiG

Przerwa na herbatkę

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Północne Węgry

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka