Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Północne Węgry
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 maja 2014, 12:51
To gta V :D
Odpisz
20 maja 2017, 22:04
@Maciek22211: ku*wa szybki jesteś
Odpisz
13 kwietnia 2018, 14:46
@juzi46: heh
Odpisz
27 sierpnia 2014, 00:19
wrecz ku%a doskonale !!!
Odpisz
8 maja 2014, 21:27
Mi się to samo zdarzyło :)
Odpisz
8 maja 2014, 19:44
Jak wyjdzie na PC to wtedy zagram i nie będę mieć takich problemów.
Odpisz
1 listopada 2014, 00:11
ja już nie moge sie doczekać :P
Odpisz
8 maja 2014, 18:47
drzewo ninja :D
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2014, 15:59
Dam sobie głowę uciąć, że wersja pochodzi z dystrybucji elektronicznej ,gdzie gta v strasznie kuleje,płytowa wersja działa bez zarzutów.
Odpisz
8 maja 2014, 16:48
@Terminus223: Albo xbox z zainstalowaną 2 płytką, podobno też miał takie problemy. Na ps3 z płytki nie miałem jeszcze żadnej ściny, freeza, wolnego doczytywania.
Odpisz
8 maja 2014, 15:52
A więc tak wyglądała katastrofa pod Smoleńskiem!
Odpisz
8 maja 2014, 15:32
faul!
Odpisz
8 maja 2014, 15:09
SUPRISE. xDD
Odpisz
8 maja 2014, 14:34
w san andreas też tak jest. lece samolotem, w tej misjii z tą stelitą jak najniżej. przelatuje obok lotniaska a tu lampa, mission failed.
Odpisz
8 maja 2014, 14:58
@acocieto666: u mnie lampy dobrze się wczytują ale drzewa tam na wsi to masakra nie mało że wysokie to jeszcze grube i powoli się wczytują i jak widać ten błąd z san andreas (2005) jest dalej w V (2013)
Odpisz
8 maja 2014, 14:22
Chyba GTA.
Odpisz
8 maja 2014, 15:03
@Hugo22: to jest gta
Odpisz
8 maja 2014, 15:19
@Hugo22: wot od wat, kretynie, nie od gry
Odpisz
8 maja 2014, 14:08
Heh xd. Ja takich problemów na szczęście nie miałem.
Odpisz
7 maja 2014, 19:08
Renderowanie terenu jeden z najgorszych wrogów
Odpisz