Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
A, okej
To musiało być męczące
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 maja 2014, 15:18
Dobra, co to za gra? Też tak chcę.
Odpisz
8 maja 2014, 15:29
@Jurek_Kiler: Battlefield 3 albo 4 ,ale raczej 3
Odpisz
8 maja 2014, 15:29
@Jurek_Kiler: Batllefield 4 albo 3, nie widzę różnicy.
Odpisz
8 maja 2014, 15:36
@Omeg12: Tego gifa już kiedyś widziałem, więc raczej 3, ale pytanie-da się tam rozkuchwić przybudówke, tak jak ten czołg?
Odpisz
8 maja 2014, 16:01
@Jurek_Kiler: To jest Battlefield 3 ;d Tak, da się rozkuchwić przybudówkę i nie tylko. Na multiplayerze pod koniec rundy nie ma praktycznie ani jednego budynku, który byłby nie zniszczony xD
Odpisz
8 maja 2014, 16:55
zniszczalne budynki EA wprowadziło już w Battlefield Bad Company 2 :) (tak grałem)
Odpisz
8 maja 2014, 19:22
@lazur1225: A ja nadal gran (na multi: kevkes101)
Odpisz
8 maja 2014, 19:23
głupia trolująca aplikacja mobilna...
Odpisz
31 lipca 2014, 15:23
@Omeg12: jak możesz nie widzieć różnicy pomiędzy battlefiled 3 a 4
Odpisz
5 sierpnia 2014, 20:18
@rakcer_PL: Nigdy nie miałem oka do grafiki, dla mnie jest tylko 8bit/rozmazane tekstury/realistyczna grafa.
Odpisz
8 maja 2014, 19:42
Pamiętam jeszcze 1 trick. Pewien gość poleciał w powietrze odrzutowcem wysiadł wystrzelił z RPG w inny odrzutowiec i wsiadł do swojego i poleciał dalej. Gdzieś to na YT można znaleść.
Odpisz
8 maja 2014, 19:41
Zdaje mi się, że to jest puszczone od końca, ale nie mam pewnosci.
Odpisz
8 maja 2014, 15:13
Team Work :)
Odpisz
8 maja 2014, 15:08
A teraz snajpimy czołgiem :D
Odpisz