Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NiktWazny1

26 sierpnia 2022, 12:21

Ja usuwającą playlistę bo jedna piosenka która na niej była mi się znudziła

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2022, 18:41

zawsze mozna stworzyć nową playlistę i dodac tam fajne utwory z poprzedniej

Avatar inv3rixon

Edytowano - 24 sierpnia 2022, 15:55

Nie usuwam, ponieważ niegdyś to stworzy swoistą historię mojego zmieniającego się gustu muzycznego. Po usunięciu mógłbym nie pamiętać tytułu/wykonawcy, przez co ponowne znalezienie stanowiłoby kłopot. A poza tym lubię do nich wracać i powspominać to, jak kiedyś nie mogłem przestać ich słuchać.
Dziękuję za uwagę

Avatar Jadeja

24 sierpnia 2022, 12:53

Ja najczęściej wtedy tobie następną zaktualizowaną playlistę a starych nie usuwam przez mam tych playlist z 30

Avatar IkarAviator

24 sierpnia 2022, 09:30

Są fajne, ale na ten jeden specyficzny mood

Avatar malinowy_kot

24 sierpnia 2022, 09:10

A ja mam już to wszystko w...
Słucham polubionych jak lecą, już w playlisty się nie bawię

Avatar Kiilano

23 sierpnia 2022, 19:01

dlatego mam 50 playlist 👍
i każda nazwa to poprostu pie....nięcie w klawiaturę

Avatar
The_Crashendo

23 sierpnia 2022, 18:12

Hmmm moja playlista jest "normalna"

Avatar kiwi999999

23 sierpnia 2022, 17:45

Ja zostawiam i z czasem mi się podobają

Avatar PolishDestroyer

23 sierpnia 2022, 17:42

Ja zawsze robię mniejsze playlisty, albo tematyczne, albo z tym, na co mam ochotę, a jak nie wiem, czego posłuchać, to wtedy daję główną playlistę.

Avatar Boberek00

23 sierpnia 2022, 17:38

Zrobić dla nich osobną playlistę

Avatar stalamed

23 sierpnia 2022, 17:33

Ja postanowiłem to zmienić i uznałrm że dużo prościej będzie zrobić nową playlistę niż usuwać 70% aktualnej

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ficos
Dodane przez: ficos
Tagi: #muzyka, #lista, #rel

Były nóżki, nie ma nóżek

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ładne rzeczy

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To się nie może nie udać

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka