Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Pozdrawiam świetliki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 sierpnia 2022, 18:09
Szczerze mówiąc to wolę pracować niż uczyć się
Odpisz
26 sierpnia 2022, 16:37
zdecydowanie szkoła była lepsza niż praca..
Odpisz
26 sierpnia 2022, 18:31
Za prace chociaż płacą.
Odpisz
26 sierpnia 2022, 19:56
plus szkoła to w większości po prostu strata czasu, bo dużą część rzeczy i tak zapominamy.
Odpisz
27 sierpnia 2022, 08:02
w szkole był lajcik i więcej bylo wolnego niż w pracy
Odpisz
27 sierpnia 2022, 12:20
@Katrina2712: o to to to, ale dzieciaki nie rozumieją..
Odpisz
27 sierpnia 2022, 12:25
@Katrina2712: u mnie nie
Odpisz
26 sierpnia 2022, 19:56
Można robić oba na raz
Odpisz
26 sierpnia 2022, 18:01
Siedzieć na dupie ciągnąć socjal i walić kunia, żyć nie umierać
Odpisz
25 sierpnia 2022, 17:43
Ale przypominasz sobie że dorabiasz i chodzisz nadal do szkoły
Odpisz
25 sierpnia 2022, 17:34
Rel
Odpisz