Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Pilne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzeba brać osobną torbę
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 września 2022, 15:33
W państwach Europy wschodniej ludzie byli bardziej tolerancyjni.
Odpisz
5 września 2022, 16:46
odwrotnie było w Europie wschodniej
Odpisz
4 września 2022, 19:30
Polska:
Odpisz
4 września 2022, 17:46
Jak to mawiał Gonciarz: "RASOWO CZYSTA EUROPA!".
Odpisz
25 sierpnia 2022, 23:10
Nie Rzeczypospolita, ona wszakże była bez stosów państwem!
Odpisz
25 sierpnia 2022, 23:24
@IgiPolski: Stosów nie było. Były za to pale
Odpisz
25 sierpnia 2022, 23:27
@Pawelel19: Ale dla zdrajców Ojczyzny!
Odpisz
25 sierpnia 2022, 23:56
@Pawelel19: Wojewoda Ruski Jeremi Wiśniowiedzki był największym chadem w czasie powstania tego buntownika chmielnickiego
Change my mind
Odpisz
26 sierpnia 2022, 00:02
Fakt Fakt
Odpisz
26 sierpnia 2022, 06:51
@IgiPolski: Powiedz to Kazimierzowi Łyszczyńskiemu. A nie, czekaj, nie powiesz mu, bo nie żyje. A nie żyje, bo został zabity za to, że uważał, iż Bóg nie istnieje.
Odpisz
26 sierpnia 2022, 08:30
@Nanook: Ale nie na stosie
Stos był z jego książek
Odpisz
26 sierpnia 2022, 10:40
@Nanook: To jedna osoba, a co z innowiercami którzy uciekli przed Wojnami Religijnymi do Rzeczypospolitej? Ci się nie liczą?
Odpisz
28 sierpnia 2022, 09:42
@IgiPolski: Ależ oni również się liczą. I niestety w czasach RON innowiercy również mieli przechlapane. Byłeś ewangelikiem, ale twój pan był katolikiem? Ups, sorry, musisz przejść na katolicyzm, bo inaczej czeka cię ostracyzm i kary.
Jasne, kontrreformacja nie była tak wyraźna jak w Europie Zachodniej, ale to nie znaczy, że nie było prześladowań, pogromów (np. tumult krakowski) czy niszczenia mienia innowierców.
Odpisz
Edytowano - 4 września 2022, 17:15
@Nanook: Akurat ateizm był wszędzie tępiony. Pierwsze ruchy antyreligijne na masową skalę zaczęły się dopiero w XVIII wieku, a ich apogeum miało miejsce w czasie rewolucji francuskiej. A masowe prześladowania innowierców w Rzeczypospolitej zaczęły się po potopie szwedzkim, kiedy to arianie i protestanci współpracowali ze Szwedami. A do współpracy skłoniły ich właśnie prześladowania, w postaci choćby niedopuszczania ich do sprawowania urzędów.
Odpisz
25 sierpnia 2022, 22:06
Ale nie ta strona siekiery...
Odpisz
25 sierpnia 2022, 22:14
@Xenomaster: Mogę cię uderzyć tępą strona siekiery i sprawdzimy czy to powtórzysz
Odpisz
25 sierpnia 2022, 22:20
@arekarb: masz w sumie racje... LECZ JA ZOSTAŁEM WYSZKOLONY W JEDEN KSIĘŻYC!
Odpisz
25 sierpnia 2022, 22:16
Hmm w sumie Europa jest bardziej rasistowska i Imoerialistyczna Ameryka poprostu przechodzi to co Europa ale w innych czasach
Odpisz