Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To będzie bolało
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 września 2022, 06:57
Ostateczny rel
Jako iż piszę w wolnym czasie to cały czas wymyślam fabułę, postacie i tak dalej
Odpisz
7 lipca 2023, 01:27
@AxonDeHudin: dasz fragment czegoś?
Odpisz
29 sierpnia 2022, 18:55
Rel ja tak robię już od kilku dobrych lat. Wymyśliłem rasy, wydarzenia, ery, początek świata, fantastyczne stworzenia bohaterów, krótkie opowiadania, czary, frakcje itp. Na dodatek tworzę też wielkie miasta i inne budowle w Minecrafcie xD. Planuję sobie również napisać coś ala sagę o wydarzeniu, które może zmienić historię całego świata, a nawet innych uniwersów, ponieważ mój świat jest jednym z wielu innych (pewne wyrwy prowadzą np. do świata Pottera, LoTRa, Wieśka itp. itd). Wszystkie uniwersa są połączone, ale ja oczywiście ingeruję tylko w swój. Reszta to ciekawostka. Traktuję to jako kreatywną odskocznię, kiedy nie zajmuję się chemią, matmą i gegrą. Pewnie wyjdę na jakiegoś pajaca, że się takimi rzeczami zajmuję, ale chyba jest to swego rodzaju pasja. Niedługo będę prowadził RPGa dla kolegów właśnie z tego uniwersum. Poj...ne wiem, ale mi się podoba. Na dole mapa i granice państw (wiem nikogo to nie obchodzi xD [nie wszystko jest zabudowane; są też inne sprawy.)
Odpisz
29 sierpnia 2022, 19:03
@Czad99: bardzo jestes w to zaangażowany z tego co widze
Odpisz
29 sierpnia 2022, 19:48
@Bartosz_Miami: Tak lubię takie twórcze odskocznie od ścisłych przedmiotów. Pomaga mi to rozluźnić umysł (to oczywiście nie jest tylko budowanie MC, ale też rysowanie map i pisanie takich opowiadań.) Poza tym rpgowcami to nie mam wielu znajomych, więc mam czas na swoje zainteresowania; nawet jeśli nie są praktyczne.
Odpisz
30 sierpnia 2022, 10:18
@Czad99: no i to sie szanuje
Odpisz
29 sierpnia 2022, 15:58
rellll, ale u mnie najczęściej przed zaśnięciem. Tylko jeszcze żadnej historii nie udało mi się dokończyć
Odpisz
29 sierpnia 2022, 14:10
Rel
Odpisz
29 sierpnia 2022, 10:02
Najgorsze jest uczucie, kiedy wszystkie pomysły są zaje*iste, ale nie wiesz jak je umieścić i co zrobić, by wszystko poszło jak najbardziej logicznie, bez niedomówień i zbędnej nudy ciągnącej się z więcej niż 2 arci.
Odpisz
29 sierpnia 2022, 09:51
Czyli nie tylko ja tak mam, ufff
Odpisz
29 sierpnia 2022, 09:19
Ja w przyszłości planuję budować jakieś dioramy czy coś takiego z lego przedstawiające dane wydarzenia z universum
Odpisz
29 sierpnia 2022, 09:15
Ja myślę o tym cały czas
Odpisz
29 sierpnia 2022, 08:40
Universum gdzie psy d00pami szczekają.
Odpisz
29 sierpnia 2022, 08:18
Z jakiegoś powodu kiedyś wyobraziłem sobie grę z której miałem sen i nie było w tym nic dopóki nie zaczęli mi się to śnić co około tydzień
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2022, 12:40
W ...j rel, jeszcze gorzej jak wymyśliłeś zajebisty rozbudowany wątek z takimi plot twistami, że najwybitniejszych pisarzy z kapciów by wyj...ło a jak wracasz do domu to pamiętasz może 3% z tego wątku
(Historia oparta na faktach)
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2022, 12:59
@jakub17: Rel zawsze tak mam że po zrobieniu świetnego wątku jestem z niego dumny a jak chce sobie przypomnieć cokolwiek to czuje pustkę że moje starania poszły na marne
Odpisz
28 sierpnia 2022, 19:19
@jakub17: ja bardzo łatwo zapamiętuję swoje zmyślone historie, alr nie mam co z nimi zrobić
Odpisz
28 sierpnia 2022, 12:43
ja jak nie mam co robic z moim uniwersum to zabijam wszystkie postacie i zaczynam nowe
Odpisz
28 sierpnia 2022, 12:48
@mrak4: jestes bezdusznym czlowiekiem
Odpisz
28 sierpnia 2022, 12:23
rel w ...j
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2022, 12:21
rel tylko że spacery lub w nocy
Odpisz
28 sierpnia 2022, 11:56
zbyt rel
Odpisz
28 sierpnia 2022, 11:57
@Bartolinise: btw powinienem wkońcu zacząć pisać, ale obawiam się że znów skończy się na tym że przeczytam to co napisałem i kompletnie porzucę pomysł
Odpisz
28 sierpnia 2022, 11:59
@Bartolinise: ja sie zastanawialem nad animowaniem niektorych pomyslow zeby zrobic z tego taki niby film ale jestem ujowy w sfm
Odpisz
28 sierpnia 2022, 12:00
@Bartosz_Miami: sam może kiedyś spróbuję coś zanimować, chwilowo i tak nie mam czasu na naukę tego
Odpisz
28 sierpnia 2022, 12:13
@Bartolinise: U mnie z kolei jest tak, że nie wiem jak zacząć historię i po napisaniu początku kompletnie mi się on nie podoba, ale mam dobre pomysły na resztę fabuły. I tak zostaję w miejscu
Odpisz
28 sierpnia 2022, 12:18
@Ami_Gami4: podobnie
Odpisz
28 sierpnia 2022, 12:19
@Ami_Gami4: Mam tak samo. Plus zwykle kończy się tak, że zamiast faktycznie zacząć pisać to rozpisuję calutką fabułę, a jak jest już rozpisana od początku do końca to mi się nudzi i wymyślam coś nowego
Odpisz