Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Totalnie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2022, 19:06
Jak byłam mała to bałam się północy, ale teraz chodze spać później więc boję się trzeciej w nocy
Odpisz
31 sierpnia 2022, 22:39
@Talerz: jak byłem mały bałem sie ciemności, teraz sie boję że zrobi się jasno zanim się położę
Odpisz
2 września 2022, 20:45
@Bracingcobra: mi czasem w środku nocy robią się zwidy z niedospania więc siedzę tak dopóki nie zrobi się jasno, bo moje schizy nie pozwalają mi zasnąć
Odpisz
1 września 2022, 08:42
Bruh moment
Odpisz
1 września 2022, 03:53
bruh
Odpisz
1 września 2022, 01:38
Trochę rel, ale ja czekam do 3:01
Odpisz
31 sierpnia 2022, 22:34
Nierel
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2022, 21:54
Nie rel
Odpisz
31 sierpnia 2022, 21:45
Czyżby za dużo YouTube kids o 3 w nocy ???????
Odpisz
29 sierpnia 2022, 00:58
Gęsty duch o 3 w nocy
Odpisz
28 sierpnia 2022, 12:44
nie rel
Odpisz