Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Płać pan
Szybki jak błyskawica
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 września 2022, 21:03
To chyba chłopięcy kibel...
Nie no, ale nie obrażajcie kibla i Gorzowa (nawet nigdy tam nie byłam). Kibel jest bardzo potrzebną rzeczą w życiu, nawet szkolny, a Gorzów to Gorzów, gorszy niż cały śląsk nie może być.
Ja bym dała:
Polska (w miejscu kibla), śląsk i polski rap
Odpisz
3 września 2022, 15:00
j...ć polski rap
chyba że krzesło tańczy
Odpisz
28 sierpnia 2022, 13:43
Ej coś się nie zgadza, ja chcę być w Gorzowie
Odpisz
30 sierpnia 2022, 06:06
@Zpolskijestem0: Też... Ale to i tak tylko dlatego, że to jedyne większe miasto w okolicy 50km od mojego zadupia
Odpisz
30 sierpnia 2022, 15:00
@Acoole: też mam tyle do Gorzowa, lol
Odpisz
29 sierpnia 2022, 17:36
A co gdyby kibel w Gorzowiańskej szkole pełen słuchaczy polskiego rapu
Odpisz
29 sierpnia 2022, 20:17
@Opiekacz_21:
Odpisz
29 sierpnia 2022, 19:18
Co wy macie do polskiego rapu? Ja rozumiem, że część może być nieokej, ale są kawałki w porządku. To tak jakby powiedzieć że tajwański folk jest w całości do dupy.
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2022, 13:27
Wszyscy mówią że polski rap jest zły, a w rzeczywistości pewnie nikt nawet nie słuchał polskiego rapu i nie ma w tym rozeznania
Odpisz
28 sierpnia 2022, 13:57
@Jadeja: co ludzie mają do Paktofoniki
Odpisz
28 sierpnia 2022, 13:59
@Jadeja: Włączył się kiedyś na spotifyu jak siedziałem w garażu na rusztowaniu i trzymałem dużą płytę regipsową. W ten sposób musiałem przecierpieć pół playlisty polskiego rapu na czase i w życiu nie chcę do tego wracać
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2022, 17:03
@IkarAviator: Też nie twierdzę, że jest dużo dobrego polskiego rapu, ale np. utwór i ogólnie sam wykonawca którego ci teraz wysyłam jest miły dla ucha, przynajmniej według mnie ktoś może myśleć inaczej
https://youtu.be/FHzOluI4utA
Odpisz
28 sierpnia 2022, 20:47
@Jadeja: Plener fajny, ale multi jęczy, a jego gestykulacja wygląda, jakby zbił ulubiony wazon mamy i teraz panikował, co zrobić zanim wróci ze sklepu
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2022, 21:15
@IkarAviator: XD co do gestykulacji to się zgodzę śmiesznie to wygląda, ale nie uważam żeby jęczał ,lecz , każdy ma swoje zdanie.
Odpisz
28 sierpnia 2022, 21:26
@Jadeja: Prawda. Dzięki za ciekawy przykład. Ciekawe doświadczenie, ale nadal zostanę przy swoich popach, synthwaveach i TheFatRacie
Odpisz
29 sierpnia 2022, 11:07
@Jadeja: Bullshit, polski r*p to Gówno i tyle w temacie
Odpisz
29 sierpnia 2022, 11:08
@IkarAviator: Oj taak, TheFatRat najlepszy 🙏
Odpisz
29 sierpnia 2022, 11:59
@Moje_Rysunki12: przez przypadek dałem ci czerwoną
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2022, 14:45
@Moje_Rysunki12: Uzasadnij dlaczego.
Odpisz
29 sierpnia 2022, 14:58
@Jadeja: Twoja wypowiedź musi zawierać conajmniej 1800 znaków maszynopisu, trzy argumenty, wstęp i odniesienie do dwóch tekstów kultury
Odpisz
29 sierpnia 2022, 16:27
@IkarAviator: Niekoniecznie
Odpisz
29 sierpnia 2022, 15:49
A Wielkopolski czy Małopolski?
Odpisz
29 sierpnia 2022, 14:39
Zielono-Górskie memy be like:
Odpisz
29 sierpnia 2022, 13:50
Jako że mieszkam w Gorzowie to potwierdzam
Odpisz
28 sierpnia 2022, 13:00
Imo jest literówka ponieważ powinno być "polska muzyka"
Odpisz
28 sierpnia 2022, 15:30
@Bright32: hejter po prostu jestes
Odpisz
28 sierpnia 2022, 15:43
@hallah: hejter hejter z niego
Odpisz
29 sierpnia 2022, 11:10
@Bright32: Dał*m zielone bo też tak uważam. Polska m*zyka to jedno wielkie ohydne gówno. Aczkolwiek kiedyś można było jej słuchać, i było fajnie. A teraz? Ja pierdooole
Odpisz
29 sierpnia 2022, 11:11
@Moje_Rysunki12: hejter hejter kogo my tu mamy
Odpisz
29 sierpnia 2022, 11:16
@Moje_Rysunki12: Baza
Odpisz
28 sierpnia 2022, 12:59
Nie zgadzam się
Odpisz