A Ty gdzie wolisz jedzenie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Rel
Nie znoszę kleszczy
Przerwa na herbatkę
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 sierpnia 2022, 19:35
Wolę w domu
Odpisz
29 sierpnia 2022, 17:46
No wiesz, w siecówce nie zjesz raczej dań charakterystycznych dla regionu, ale za to jak jedziesz autostradą i zgłodniejesz, to raczej wstąpisz do maka na burgera niż do lokalnej knajpy po rosół, kotlet i ziemniaki
Taka jest moja opinia: Co jest lepsze, zależy od sytuacji.
Odpisz
29 sierpnia 2022, 16:55
Pozdro dla tych, którzy robili w jednej i w drugiej....
Odpisz
28 sierpnia 2022, 20:48
miejsce w którym przyrządzane jest śiweże jedzenie przez profesjonalistów vs zaopatrywany w produkty masowe sklepy NO NIE WIEM GDZIE LEPIEJ
Odpisz
28 sierpnia 2022, 20:50
@kapix500: Ja też nie wiem, więc posiedźmy razem w naszej niewiedzy czekając aż ktoś nas oświeci
Odpisz
28 sierpnia 2022, 22:02
Veni, Vidi, Oświeceni
Lepiej w lokalnej
Odpisz