Dyscyplinarnie oczywiście
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Były nóżki, nie ma nóżek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2022, 19:43
J...ne zodiakary
\___/ gdyby ktoś uważał inaczej i dał z tego powodu czwrwonkę
Odpisz
30 sierpnia 2022, 19:54
@Oliwier256: typowy upoś
Odpisz
30 sierpnia 2022, 19:59
@Kosmopolites: ciekawą masz ksywkę
Odpisz
30 sierpnia 2022, 20:17
@Oliwier256: to twoja ksywka uposiu
Odpisz
30 sierpnia 2022, 20:25
@Kosmopolites: nie, twoja
Odpisz
30 sierpnia 2022, 20:29
@Oliwier256: oliwier upoś myśli że jak nazwie geniusza uposiem, to się zamienią ilorazami inteligencji 💀
Odpisz
30 sierpnia 2022, 20:30
@Kosmopolites: Weź wyluzuj
Odpisz
30 sierpnia 2022, 20:35
@Boberek00: przeciez jestem wyluzowany
Odpisz
30 sierpnia 2022, 20:35
@Kosmopolites: Weź sie napij sików bo szalejesz
Odpisz
30 sierpnia 2022, 20:36
@Kosmopolites: nie myślę tak, po prostu piszę to żebyś się odczepił
Odpisz
30 sierpnia 2022, 20:40
@Oliwier256: jak pójdziesz na badania
Odpisz
30 sierpnia 2022, 20:41
@Kosmopolites: nie potrzebuje badań
Odpisz
30 sierpnia 2022, 20:57
@Oliwier256: to by właśnie powiedział ktoś kto ich potrzebuje
Odpisz
30 sierpnia 2022, 21:36
@Kosmopolites: Widzę że kolega jest fanem moderatora z reddita znanego jako "Elne"?
Odpisz
30 sierpnia 2022, 21:40
@WujekFoliarz: nie znam
Odpisz
31 sierpnia 2022, 17:05
@Kosmopolites: kosmo z rigczem i tyle
Odpisz
31 sierpnia 2022, 18:11
@Kosmopolites: L + ratio
Odpisz
31 sierpnia 2022, 19:00
@Czaderek07: dzięki, zawsze można na Ciebie liczyć
Odpisz
31 sierpnia 2022, 19:01
@Kosmopolites: A proszę Cię bardzo towarzyszu. Tylko nie trolluj
Odpisz
31 sierpnia 2022, 22:12
@WujekFoliarz: Nie przypominaj tego nicku, do tej pory nim gardzę za zniszczenie r/Cringetopia
Odpisz
31 sierpnia 2022, 19:30
To w końcu jak?
Odpisz
31 sierpnia 2022, 17:33
Tutaj chodziło o Pannę, jako Panna mówię "Co do k...y JLo"
Odpisz
31 sierpnia 2022, 18:10
@Gaiaphage: jako waga na granicy panny dołączam się do codokūrwienia
Odpisz
31 sierpnia 2022, 17:08
znaki zodiaku to kosmiczny rasizm
Odpisz
30 sierpnia 2022, 20:44
pytanie zasadnicze: czym sie rozni religia od zodiakarstwa
Odpisz
31 sierpnia 2022, 16:34
@kapix500: zodiaki nie są prawdziwe
Odpisz
31 sierpnia 2022, 17:43
prawda jest taka, że religia też nie jest. Właściwie to większość lub wszystkie z nich nie są.
Odpisz
30 sierpnia 2022, 19:57
Znaki zodiaku są ogólnie gówno warte
Odpisz