Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Fajnie że odpowiedzieli
Nie idź!
Totalnie
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2022, 14:31
No ta po lewej ma co weekend k....a w mordzie od obcego typa, ta po prawej widać że wyjdzie na ludzi. Elo
Odpisz
31 sierpnia 2022, 14:40
@Crln_7: on ☝️ma rację
Odpisz
1 września 2022, 01:02
@Crln_7: no to u mnie ciekawa sytuacja, bo odwalam się z makijażem jak ta po lewej ale ubieram się bardziej jak ta po prawej i raczej po wyglądzie bliżej mi do tej po prawej
Odpisz
1 września 2022, 06:22
@BloodyEyes: hmm ;)
Odpisz
31 sierpnia 2022, 22:41
Na szczęście nie mam siostry.
Odpisz
31 sierpnia 2022, 14:53
Nie rel mam brata
Odpisz
31 sierpnia 2022, 15:59
@garnekmarzyciel: w piwnicy?
Odpisz
31 sierpnia 2022, 16:00
@pawelec323232e2: na cmentarzu
Odpisz
31 sierpnia 2022, 16:01
@garnekmarzyciel: :(
Odpisz
31 sierpnia 2022, 16:02
@pawelec323232e2: żartowałem jeszcze na razie żyje
Odpisz
31 sierpnia 2022, 16:02
@garnekmarzyciel: aż ty
Odpisz
31 sierpnia 2022, 16:03
@garnekmarzyciel: nie no wiedziałem, lubisz historyczne filmy dokumentalne?
Odpisz
31 sierpnia 2022, 21:04
@pawelec323232e2: na przykład?
Odpisz
31 sierpnia 2022, 21:04
@garnekmarzyciel: o drugiej wojnie światowej, albo o hiroszimie
Odpisz
31 sierpnia 2022, 21:04
@pawelec323232e2: papież kontra hitler
Odpisz
31 sierpnia 2022, 12:35
Ta po prawej wygląda na coś w przedziale 10-17 lat (przynajmniej w moich czasach nastolatki wyglądały naturalnie, a nie jak teraz Gabor czy Węgiel, małolaty wyglądające na 25+)
Tę po lewej szacuję na 25+ albo i nawet po 30. Patrzę po figurze, a nie po twarzy. Jakbym nawaliła na siebie makijaż, to bym może i była ładna, ale yebie mnie to
Odpisz
31 sierpnia 2022, 12:39
@malinowy_kot: Co ty bredzisz w ogóle?
Odpisz
31 sierpnia 2022, 12:52
@Daniello55: Bredzę o tym, jak bardzo teraz nastolatki chcą wyglądać na starsze, jak bardzo nie szanują swojej cery, a później będą musiały bawić się w kremy, czy witaminy, czy luj wie co.
No i bredzę o tym, że "kurła, kiedyś to były czasy, teraz to nie ma czasów".
Nie wiem, może jakaś dziewczyna posłucha starszej koleżanki, może nie. Ja zaczęłam wcześnie z farbowaniem włosów, teraz wypadają mi garściami (nie dlatego że jestem poważnie chora - nie jestem, ot skutki błędów młodości). A po co samemu cierpieć?
Odpisz
31 sierpnia 2022, 13:51
@malinowy_kot: No nie wiem, jak na moje to obecnie nastolatki przykładają dużą uwagę do pielęgnacji cery i w kremy bawią się już teraz, podobnie z pielęgnacją włosów
Odpisz
31 sierpnia 2022, 13:56
@Daniello55: Po prostu bredzi
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2022, 16:47
@malinowy_kot: Trochę się z Tobą zgadzam, ale moim pierwszorzędnym i jedynym argumentem jaki mi teraz przychodzi do głowy, to to, że mam wyj*bane.
I w te dziewczyny i mam wyj*bane na wszystko. Na ulicę normalnie mógłbym wyjść w bokserkach, w których śpię i ewentualnie założyłbym bluzę jakby się zimniej zrobiło, ale nie zrobię tego, bo JEB*NE NORMY SPOŁECZNE MI ZABRANIAJĄ. A tak poza tym, to nie ma co tlenu marnować. Niech ludzie robią co chcą.
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2022, 14:49
Moja nie jest żadną z tych. Cały dzień seidzi w pokoju rysując na tablecie. Legendy mówią, że czasem w nocy wychodzi po jedzenie.
Odpisz
31 sierpnia 2022, 13:08
Nawet z takiej odległości jestem w stanie stwierdzić że ta po prawej jest bardziej atrakcyjna
Odpisz
30 sierpnia 2022, 19:59
Moja siostra to ten trzeci typ
Nie ma jej
Odpisz
30 sierpnia 2022, 20:00
@CupOfWater: mój tak samo
Odpisz
31 sierpnia 2022, 12:59
@CupOfWater: Moja to ten czwarty. Bity
Odpisz
31 sierpnia 2022, 12:40
Moja młodsza siostra to połączenie dwóch tych typów, figurę ma, jest ładna i potrafi pomagać w domu, zmywać i na podwórku również, minusy - słucha kpopu, ale nie zachwyca się nimi jacy to oni nie są naj, super, czy coś, po prostu słucha
Odpisz
30 sierpnia 2022, 20:14
Moja siostra jest tą po prawej a ja nie jestem ani jedną ani drugą
Odpisz
31 sierpnia 2022, 12:31
@Talerz: Ja jestem obiema
Odpisz
31 sierpnia 2022, 12:12
Zmywarka i blachara.
Odpisz
30 sierpnia 2022, 20:10
Rel jak ...j w porównaniu do mojej siostry jestem tą po prawej
Odpisz
30 sierpnia 2022, 19:56
Ten mem krążył po fb już trzy lata temu
Odpisz
30 sierpnia 2022, 20:07
@Veeebs: i po jeja też
Odpisz
30 sierpnia 2022, 20:03
Kopciuszek był jak
Odpisz
30 sierpnia 2022, 19:59
stepujaca siostra 🥵
Odpisz