Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Fanatryk

24 kwietnia 2016, 16:10

To drugie z prądem i listwami to nie do końca prawda. Są ''złodziejki'' czy coś takiego że z jedne go miejsca na listwie są dwa, ale nie można tak robić w nieskończoność bo prąd się po tym rozchodzi.
(sorry za ort.)

Avatar
Konto usunięte

23 października 2016, 13:54

@Fanatryk: To nie są rady na serio .-.

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2015, 18:57

@KontoUsunięte: co to nei

Avatar Sauron

12 maja 2014, 08:48

To nie jest melonik, to fedora.

Avatar jacek1s

12 maja 2014, 09:08

@Sauron: jedno i to samo ;-;

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 maja 2014, 14:29

@jacek1s: No nie za bardzo, melonik jest bardziej opływowy powiedzmy, a fedora ma trochę zagięć

Avatar jacek1s

12 maja 2014, 14:51

i to i to nosisz na glacy żeby wyglądać jak gentelmen więc mnie to pie**oli xD

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2014, 14:53

@jacek1s: Widzę w szkole i w domu kultury nei nauczyli

Avatar jacek1s

12 maja 2014, 14:57

jestem bardzo kulturalny (na jeja muszę taki być by utrzymać poparcia .-.) xd

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2014, 21:18

@jacek1s: czyli frajerem?

Avatar jacek1s

13 maja 2014, 21:22

nie? ja tu jestem do poprawiania humoru i rozbawiania ludzi -.- jak chcesz kulturalnych ludzi to idź na jakieś blogi albo fora a nie na jeja...

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2014, 23:29

@jacek1s: Bycie idiotą wcale nie jest zabawne, tym bardziej nie jest wymagane do rozśmieszania ludzi, można rozśmieszać ludzi w bardziej inteligenty sposób

Avatar jacek1s

14 maja 2014, 14:12

poparcia zaprzeczają twojemu zdaniu :)

Avatar Sauron

19 maja 2014, 09:35

@jacek1s: klik, klik, klik. Już ma poparcia. Ty nie. Zgodnie ze swoją ideologią przegrywasz.

Avatar jacek1s

19 maja 2014, 14:21

@Sauron: jeśli nie rozumiesz co mam na mysli to zapraszam do analizy mojego profilu... dowiesz się ile mam poparć ;)

Avatar Sauron

19 maja 2014, 17:02

@jacek1s: jeżeli liczbę poparć uważasz za wyznacznik "lepszości" i "gorszości", to nie mamy o czym rozmawiać.

Avatar jacek1s

19 maja 2014, 17:04

@Sauron: chodzi mi o zaciesz a nie o lepszość... bo na jeja nie ma lepszych ani gorszych wszyscy są tacy sami :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Żartownisie

Brawo za czujność!

Fajnie że odpowiedzieli

Nie są aż takie pyszne

Nie znoszę kleszczy

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka