Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar volf360

3 września 2022, 16:32

Widać że się dobrze dobrali :)

Avatar polska_cebulka

3 września 2022, 14:02

zwiazek alkoholikow to takie epickie!!!

Avatar HammyFire48

3 września 2022, 13:50

Już wiem skąd wzięli głosy do ptaków z Angry Birds, w szczególności w 0:22

Avatar Pomiot

Edytowano - 31 sierpnia 2022, 19:50

Na początku związków jest zauroczenie. A potem świadomość że partnerka nie jest taka, jak się myślało że jest. A potem tylko wyrzuty sumienia, że się wzięło ślub.

Związki nie są takie piękne jak się wydają

Avatar Saurfang

1 września 2022, 11:18

@Pomiot: No nie wiem. Zgadzam się, że wpierw jest zauroczenie, a potem świadomość że partner/partnerka nie są tacy idealni, ale wystarczy być k...a wytrwalym a nie żyć marzeniami, by kochać drugą osobę taka jaką jest. Protip: Nie brać ślubu w okresie zauroczenia i dać sobie czas. Jestem ze swoją dziewczyną ponad 3 lata, mieliśmy wiele wzlotów i upadkow, wielokrotnie się kłóciliśmy i zdecydowanie nie wygląda to jak w okresie zauroczenia, ale jednak to wciąż jest ona osoba której powiem wszystko, z którą spędzam najwięcej czasu i jest najważniejszą osobą w moim życiu. Miłość nie wygląda jak ta, która się widzi w okresie zauroczenia, ma wzloty i upadki, ale przez to jest piękna. Bo wiemy, że na dobre i na złe dla siebie będziemy, że zawsze będziemy się wspierać i pomagać, nawet jeśli pojawią się jakieś problemy i smutki, nawet jak jedno będzie zawiedzione drugim, to nadal to uczucie wygra.

Avatar elusia23356

3 września 2022, 12:04

@Saurfang: Mądrego to az miło posłuchać <3

Avatar Lord_Endless

3 września 2022, 13:21

@Saurfang: I to jest piękne. Zrobiłeś mi nadzieję na to, że kiedyś znajdę dziewczynę.
Mądrego miło posłuchać i przeczytać :)

Avatar Moskaleczka

3 września 2022, 13:33

@Pomiot: Musisz mieć straszne kompleksy.

Avatar Pomiot

3 września 2022, 13:34

@Moskaleczka: Nie kompleksy, a samoświadomość

Avatar Rhokai

3 września 2022, 13:39

@Saurfang: najlepiej nie mieć loszki, oszczędność pieniędzy, czasu i nerwów

Avatar Pomiot

3 września 2022, 13:40

@Rhokai: Mądrego aż miło posłuchać

Avatar Saurfang

Edytowano - 3 września 2022, 14:03

@Lord_Endless: Na pewno kiedyś znajdziesz. Wierzę w Ciebie i miłość. Trzymam mocno kciuki!

Avatar Saurfang

3 września 2022, 14:05

@Pomiot: Chyba samogłupotę. Szukasz usprawiedliwienia dla swojego strachu przed opuszczeniem skorupy i byciem skrzywdzonym, co może najpewniej nastąpić i to niejednokrotnie, ale to istota miłości, nie wszystko zawsze będzie kolorowe, ale nic pięknego nie otrzyma się od tak, bez trudności.

Avatar Saurfang

3 września 2022, 14:06

@Rhokai: No nie wiem, ja jakoś nie narzekam, od kiedy ją mam wyszedłem z wielu problemów, nabrałem pewności siebie i zacząłem czuć się ze sobą dobrze, bo zrozumiałem, że mogę być kochany. No i warto żyć dla kogoś więcej, niż samego siebie :)

Avatar Pomiot

3 września 2022, 14:12

@Saurfang: Tylko chodzi mi o to, że ci się udało. I nie jest to ''strach przed wyjściem ze skorupy'' tylko brak potrzeby znalezienia partnerki. Związki są ogólnie strasznie gloryfikowane przez innych. Lecz nie sprawia to od razu, że związki są zawsze dobre. Wymień chociaż jedną osobę, która żyje szczęśliwie z żoną/mężem. Gdzie żyją w zgodzie. Odpowiedź brzmi, nie ma takich

Avatar Saurfang

3 września 2022, 16:21

@Pomiot: Moi rodzice na przykład są bardzo szczęśliwi i się kochają. Znam wiele takich małżeństw. Nie wiem w jakim świecie żyjesz, ale na pewno nie szczęśliwym. Niech zgadnę, rozwód/walki rodziców i teraz nie wierzysz w miłość.

Avatar Pomiot

Edytowano - 3 września 2022, 17:13

@Saurfang: Myślisz, że jak u ciebie się udało. To uda się wszystkim? Ci się poszczęściło, nam prawdopodobnie nigdy. Ale cieszę się, że chociaż ci się udało. Przestałem wierzyć w miłość po zobaczeniu, jak bardzo fałszywa ona jest. Może cię to zaskoczyć, lecz kiedyś też miałem dziewczynę. Kochałem ją, obsypywałem prezentami na każde święto. Chciałem sprawić, by było u mnie jak w domu. Ale potem okazało się, że zdradzała mnie z innym typem. Który podobno był mocno bogaty. Po wytknięciu tego dla niej. To ona zaczęła się na mnie drzeć. Że jak ja mogę. Że on jest o wiele lepszy niż ja. I że to ja jestem winny. Zabolało mnie to mocno. Rozstaliśmy się, a nasze drogi poszły innymi drogami. To pokazało mi, jak bardzo fałszywa i okrutna jest miłość. Przez co postanowiłem przestać szukać drugiej połówki. I poddałem się z miłością. Obecnie nie szukam i wątpię że kiedykolwiek będę szukał dziewczyny

Avatar owca_z_cygarem

3 września 2022, 18:06

@Pomiot: Przykro mi to czytać jednak nie jest to wina miłości tylko osoby którą ją obdarzyłeś. Na świecie jest wiele k.... a twoja ex jest najwidoczniej jedną z nich. Nie zrobiłeś nic złego, skoro oddałeś jej całe swoje serce a ona potraktowała cię w ten sposób to najwidoczniej nie była tego warta. Trzymam kciuki aby kiedyś ci się udało jednak daj sobie trochę czasu na poukładanie pewnych spraw a na pewno poznasz wspaniałą kobietę która będzie warta twojej miłości

Avatar Saurfang

3 września 2022, 23:16

@Pomiot: Byłeś zakochany, a ona była k...ą. Uważasz, że wszyscy ludzie to k...y? A może boisz się kochać, bo znów złamią Ci serce?
I myślisz że nigdy nie miałem przed tą jedyną złamanego serca? Po prostu przeżyłeś jeden, przyznam, bardzo bolesny związek i tego bardzo Ci współczuję, ale to nie oznacza, że każdy związek musi się tak skończyć. Ludzie dzielą się na dobrych i k...y, ty trafiłeś na k...ę, na którą marnowales życie, ale nie każdy taką k...ą będzie. Najważniejsze się nie poddawać, co ty zrobiłeś po jednej przegranej. Jednak życzę Ci jak najlepiej i mam nadzieję, że jednak kiedyś ta miłość Cię dosięgnie przyjacielu :)

Avatar Pomiot

4 września 2022, 11:26

Avatar Lintu

31 sierpnia 2022, 17:24

Ten śmiech będzie mnie nawiedzał w najgorszych koszmarach 0_0

Avatar Boberek00

31 sierpnia 2022, 17:11

Jej śmiesz mnie rozwala

Avatar Bright32

31 sierpnia 2022, 17:10

😐

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A Ty który akcent lepiej opanowałeś?

Amerykanie lubią to

Nie jestem w to zbyt dobry

Bez przypału

Jeśli chodzi o status pomidora to zdania są podzielone

Kasa to nie wszystko

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka