Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

2 września 2022, 21:13

Czuję się dumny, że moje wypi..owie jest dumnym posiadaczem jednego z 15-16 sklepów Dino w Lubelskim

Avatar Ameron

3 września 2022, 05:15

ale dino u ciebie się w 2022 chyba otworzyło, nie?

Avatar
Konto usunięte

3 września 2022, 14:38

@Ameron: Tak, btw w mojej wiosce jest M*rcinów

Avatar Ameron

3 września 2022, 14:45

no, wiem gdzie mieszkasz

Avatar Jestem_fajny

3 września 2022, 09:24

Chyba widzę Niegów w województwie mazowieckim.

Avatar ArikaLightCrystal

3 września 2022, 02:23

W pobliżu mojej szkoły jest jeden sklep

Avatar Bracingcobra

2 września 2022, 19:06

Podkarpacie z rigczem

Avatar orzech39

2 września 2022, 20:40

Avatar
Konto usunięte

2 września 2022, 21:13

@Bracingcobra: wiochy tez muszą jeść

Avatar kapix500

1 września 2022, 15:40

czyli mieszkancy podka*pacia musza biec po jedzenie do innego wojevodztwa?

Avatar orzech39

2 września 2022, 18:22

@kapix500: nie, jemy to co upolujemy lub wyhodujemy. Czasami spotykamy wielkie metalowe bestie, ale jeśli nie wejdziesz im w drogę to jesteś bezpieczny

Avatar pawlox123

2 września 2022, 20:39

@orzech39: jeszcze mamy takie wielkie szczury co dzieci nam gw...ą, papieżus pospolitus

Avatar rydwan123

2 września 2022, 16:37

To tłumaczy dlaczego nigdy nie widziałam żadnego Dino

Avatar WujekFoliarz

1 września 2022, 14:16

Niby Polska ma 44 (?) wyspy, ale jednak na żadnej z tych wysp nie ma dino

Avatar kapix500

1 września 2022, 15:41

@WujekFoliarz: bo taki jeden sklep jest wiekszy od wiekszosci tych wysp pewnie

Avatar WujekFoliarz

2 września 2022, 07:17

@kapix500: a Wolin i Uznam?

Avatar kapix500

2 września 2022, 08:54

@WujekFoliarz: slowo klucz "wiekszosc"

Avatar Rhokai

1 września 2022, 14:03

Widać zabory

Avatar Denominativus

1 września 2022, 15:56

@Rhokai: jaki konkretnie tu widać?

Avatar Rhokai

1 września 2022, 16:24

@Denominativus: warmińsko-mazurskim

Avatar Denominativus

1 września 2022, 23:10

@Rhokai: O zaborze Warmińsko-Mazurskim nie słyszałem

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 1 września 2022, 15:03

To dlatego w Małopolsce żadnego nie spotkałem, ledwo kilka i to na zadupiach. Raz w życiu w Grzybowie nad morzem Dino widziałem

Avatar kiwi999999

1 września 2022, 14:06

Mem który ostatnio był na głównej mówił, że sklepy dino są tylko na zadupiach, więc Podkarpacie nie jest zadupiem

Avatar piotrkacz

1 września 2022, 14:26

@kiwi999999: tylko na zadupiach != Na wszystkich zadupiach

Avatar polska_cebulka

1 września 2022, 14:11

plague inc evolved, tak się ta gierka nazywała

Avatar Bright32

1 września 2022, 14:17

@polska_cebulka: Czy wiedziałeś że byłem beta testerem nowego wirusa?! 🤔🤔🤔

Avatar Oliwier256

1 września 2022, 14:07

Czyli prawie cała polska to zadupie

Avatar CupOfWater

1 września 2022, 14:13

@Oliwier256: Nie cała Polska to zadupie, ale każde zadupie jest w Polsce

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Adix174
Dodane przez: Adix174
Tagi: #sklep, #polska, #mapa

Niegrzeczny Oskarek

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Frustrujące

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To by wystarczyło

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka