Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar elusia23356

10 lipca 2016, 21:48

Ten kot jest creepy ._.

Avatar
ZiemiaJestPlaska

19 kwietnia 2018, 06:46

@elusia23356: hehe

Avatar renamon

10 maja 2014, 21:44

Tylko nie Loki!!! ;-;

Avatar Piotresiek

10 maja 2014, 23:57

@renamon: Taaak, ten Marvelowski Loki, jak ja bym chciał zobaczyć jak dostaje Mjollnirem prosto w ryj ;--;. Nędzna parodia Mitologicznego Lokiego..

Avatar renamon

11 maja 2014, 22:27

@Piotresiek: Co z tego, że nędzna parodia, imię to samo więc go będę bronić! ;-;

Avatar Piotresiek

11 maja 2014, 23:25

@renamon: Niech Cię Thor piorunem razi...chociaż nie, nie jesteś wart.

Avatar renamon

12 maja 2014, 19:03

@Piotresiek: 1.Jestem kobietą -.- 2.Każde stworzenie ma swoją wartość 3.Mam prawo do własnego zdania i nic ci do tego 4.Niech cię Loki zamieni w krzesło :v

Avatar Piotresiek

12 maja 2014, 20:29

@renamon: Loki jest przykuty do skały na wyspie w Nifelheimie gdzie odbywa swoją jadowitą karę. Gówno może zrobić dopóki nie nastanie Ragnarok.

Avatar renamon

13 maja 2014, 15:54

@Piotresiek: Nikt nie zna dnia ani godziny. Zresztą jakieś cyfrowe stworzenie zawsze może mu pomóc... >:]

Avatar Piotresiek

13 maja 2014, 18:36

@renamon: Tylko Ragnarok go uwolni, ale i tak wkrótce po wyzwoleniu zginie.

Avatar renamon

15 maja 2014, 15:44

@Piotresiek: A skąd wiesz? Przeżyłeś Ragnarok? Nie. A wiadomo, że przepowiednie nie zawsze są prawdziwe >:3

Avatar Piotresiek

15 maja 2014, 17:02

@renamon: Ragnarok to część Nordyckiej Mitologii którą znam, a w którą nie wierzę. Proste.

Avatar renamon

15 maja 2014, 22:12

@Piotresiek: Mówię tu przecież nie całkiem na poważnie -.-

Avatar Piotresiek

16 maja 2014, 15:50

@renamon: A ja w pełni poważnie.

Avatar toralei54399

5 lipca 2015, 19:31

@renamon: zgadzam sie renamon

Avatar PinkieSmile2

14 kwietnia 2015, 09:10

freddie mercury

Avatar MgJohn

10 maja 2014, 20:15

co za debile to w ogóle nie śmieszy...

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2014, 22:17

@MgJohn: śmieszy i to jak :D prawdopodobnie nie masz poczucia humoru a od debili to sam się wyzwij

Avatar mrklorens

10 maja 2014, 19:29

fajna walka

Avatar mateusz6605

10 maja 2014, 19:19

meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega śmieszne 10000/100

Avatar epicmen

10 maja 2014, 18:30

super mega śmieszne

Avatar adrian221330

10 maja 2014, 18:02

jebłem na maxa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Chciał tylko pomóc

Trzeba brać osobną torbę

Nieuczciwa ocena

Pilne

Fajnie że odpowiedzieli

Znak czasów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka