Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ziemniaczki_j1234e

14 kwietnia 2023, 20:54

Ja zaczynam o 7:30 a kończę 16:15 10 lekcji +trening wieczorem od 17 do 20 na drugim końcu miasta

Avatar ziemniaczki_j1234e

14 kwietnia 2023, 20:55

@ziemniaczki_j1234e: I ten komentarz niżej to ten sam dzień

Avatar dominik581

4 września 2022, 07:16

W piątek mam lekcje do 17 a szkoła do 16 otwarta

Avatar Loginamika04

4 września 2022, 09:39

@dominik581: też Żółkiewski?

Avatar dominik581

4 września 2022, 09:41

@Loginamika04: nie, zadupie na zachodniopomorskim xd

Avatar Loginamika04

4 września 2022, 11:52

@dominik581: cóż, w mojej klasie zaczynamy o 8.55, kończyny o siedemnastej a około szesnastej babki z sekretariatu już wychodzą

Avatar ArikaLightCrystal

7 września 2022, 14:09

@dominik581: ciekawe

Avatar ArikaLightCrystal

7 września 2022, 14:08

Co jest k...a też tak chce

Avatar ziemniaczki_j1234e

5 września 2022, 00:29

Nam dali wf na przedostatniej i religie na ostatniej
Wyjścia są 2 albo uciekać albo znosić narzekania przeczulonej na zapachy katechetki w szkole w której nie ma pryszniców

Avatar skelemaster

Edytowano - 3 września 2022, 01:19

Albo to albo łączenie 3 klas bo za mało nauczycieli

Co wolicie? Przeboleć trochę aż się przyzwyczaicie czy gnieść się w 70 osób w klasie na 30?

To nawet nie jest tak że macie jakiś wybór

Może 30 lat temu dało się ogarnąć to inaczej ale teraz podstawówki są bombardowane 8 klasami, a szkoły wyższe dalej mielą klasy po podstawówce i gimnazjum jednocześnie więc to kolejne dodatkowe osoby

Skoordynowanie takich ilość klas i uczniów to jest męka i łeb mi eksploduje na samą myśl że ktoś jest w stanie to ogarnąć

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

3 września 2022, 15:48

@skelemaster: Ja pamiętam, ze jak byłam w podstawówce to klasa 2 i 3 miała ze sobą lączone zajęcia. Podobnie jak 4 i 5.
Ale dlatego że u mnie podstawówka była na zadupiu, nauczycieli za mało, jeszcze był jeden autobus co musiał przyjechac i odjechać o tej samej godzinie (+jeszcze odwożenie osób z szkoły z innej okolicy).
Mi przy takim systemie udało się wszystko ogarnąć, ale podstawówkę skończyłam 6 lat temu (więc nie wiem czy w tej szkole dalej tak jest), więc szłam tym starym systemem nauczania. W tym nowym faktycznie to by nie przeszło

Avatar Dziobas_z_internetu

3 września 2022, 18:42

@skelemaster: 30 lat temu też było osiem klas.

Avatar skelemaster

3 września 2022, 18:51

@Dziobas_z_internetu: do 1989 było 8 klas (sprawdziłem) więc 30 lat temu było już 6

Ale niech będzie że parę lat to i tak za mała różnica co może utrudnić przekaz

Avatar Wojolek10

3 września 2022, 17:03

Ja idę do 7 klasy i w poniedziałek mam 6 lekcji, a resztę dni 7 albo 8, a w 6 miałem, od poniedziałku do piątku, tyle: 5, 6, 5, 6, 5

Avatar BloodyEyes

4 września 2022, 12:26

@Wojolek10: 7 i 8 klasa są najgorsze, pierwsza liceum to masz mało lekcji ale trzeba się przestawić, 2 klasa to największy zapie.... w liceum a 3 to już fajrancik

Avatar
tmp_account01

3 września 2022, 16:24

Ja w liceum miałem zwykle tak, że 3 dni po 5 lekcji i 2 dni po 7 lekcji, więc spoko. Więcej nie miałoby sensu.

Avatar Bracingcobra

3 września 2022, 15:54

10 mam jednego dnia

Avatar Talerz

3 września 2022, 15:35

Nam zawsze dają wf na pierwszej lub drugiej lekcji a pozostałym klasom na późniejszych

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

Edytowano - 3 września 2022, 15:35

Ja pamiętam, że w którejś klasie liceum miałam 8 lekcji + zaczynałam o 8, a następnego dnia miałam chyba 4 xD
Ale jak widze niektóre plany lekcji (moja znajoma co właśnie zaczyna druga klasę liceum mówiła mi, że w 1 klasie kończyła nawet po 17. A następnego dnia miała na 8 rano) to mój był w miare normalny

Avatar
Konto usunięte

3 września 2022, 15:10

Gówno prawda, w resztę tygodnia też 9

Avatar DiKarpio

3 września 2022, 11:50

w ogole mi ostatnio powiedział szwagier, że w ich technikum (dość dużym, 2k uczniow albo wiecej) zatrudniają jakąś firmę z egiptu, która im robi plany lekcji xDD i biorą 2$ za jedno okienko planu

Avatar Kebasa_z_mema

2 września 2022, 22:26

Jezu ja to bym wytrzymał nawet 10 lekcji gdyby następnego dnia miało być 3

Avatar abc123def

2 września 2022, 22:07

Rel w ...j, bo w pierwszej klasie liceum dosłownie miałem 9 lekcji w poniedziałek i 3 w wtorek.

Avatar AlPoziomka

2 września 2022, 22:09

@abc123def: imagine być w liceum /s

Avatar abc123def

2 września 2022, 22:09

@AlPoziomka: Jeszcze na humanie 😭

Avatar AlPoziomka

2 września 2022, 22:12

@abc123def: A to bez "/s"

Avatar abc123def

2 września 2022, 22:13

@AlPoziomka: jeśli uznamy, że „s” to stryczek to z

Avatar Bright32

2 września 2022, 22:08

Wylew

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Co za przypadek

Niegrzeczny Oskarek

Powodzenia

Tymi się chodzi

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka