memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
7 września 2022, 18:20
Więc samemu pociągnij się na dno
Odpisz
7 września 2022, 02:31
Nie jest mądra. To pompatyczne porównanie które de facto się nie odnosi. Nie dajcie się zwieść.
Edytowano - 3 września 2022, 18:42
W skrócie, mniej wyj...ne na hejterów (criiinge)
4 września 2022, 20:30
to (criiinge) też jest cringe
3 września 2022, 21:56
Czyli że jedyną osobą która ciągnie cie na dno jesteś ty sam?
3 września 2022, 23:09
@Moje_Rysunki12: jakby nie było, sami jesteśmy odpowiedzialni za swój los
4 września 2022, 20:29
@Moje_Rysunki12: albo osoby dla których się otworzysz
3 września 2022, 21:32
Wystarczy regularnie smarować się olejem i nie pójdziesz na dno, zdałem z fizyki więc no
3 września 2022, 09:41
Skoro statki pływają i to człowiek powinien móc chodzić po wodzie.
3 września 2022, 10:26
@TrueStoryGuy: czyli statki nie pływają? Interesujące.
3 września 2022, 10:52
@TrueStoryGuy: Kurde czemu zawsze mam jakiś przestawiony szyk zdania, nie wierzę, że ciągle przypadkowo piszę przestawnym szykiem, albo mnie admin trolluje.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież7 września 2022, 18:20
Więc samemu pociągnij się na dno
Odpisz
7 września 2022, 02:31
Nie jest mądra. To pompatyczne porównanie które de facto się nie odnosi. Nie dajcie się zwieść.
Odpisz
Edytowano - 3 września 2022, 18:42
W skrócie, mniej wyj...ne na hejterów
(criiinge)
Odpisz
4 września 2022, 20:30
to (criiinge) też jest cringe
Odpisz
3 września 2022, 21:56
Czyli że jedyną osobą która ciągnie cie na dno jesteś ty sam?
Odpisz
3 września 2022, 23:09
@Moje_Rysunki12: jakby nie było, sami jesteśmy odpowiedzialni za swój los
Odpisz
4 września 2022, 20:29
@Moje_Rysunki12: albo osoby dla których się otworzysz
Odpisz
3 września 2022, 21:32
Wystarczy regularnie smarować się olejem i nie pójdziesz na dno, zdałem z fizyki więc no
Odpisz
3 września 2022, 09:41
Skoro statki pływają i to człowiek powinien móc chodzić po wodzie.
Odpisz
3 września 2022, 10:26
@TrueStoryGuy: czyli statki nie pływają?
Interesujące.
Odpisz
3 września 2022, 10:52
@TrueStoryGuy: Kurde czemu zawsze mam jakiś przestawiony szyk zdania, nie wierzę, że ciągle przypadkowo piszę przestawnym szykiem, albo mnie admin trolluje.
Odpisz