Jeśli Po zda egzamin, a ja nie, to się wkurzę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2022, 19:28
Nie spodziewałem się że zobaczę „PO” i „PISU” w jednym memie nie będącym politycznym
Odpisz
5 września 2023, 19:58
@Ignisus: rel
Odpisz
14 czerwca 2017, 21:07
jebłam
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2014, 18:24
Wyje**łem się i turlałem po podłodze przewracając wszystkie meble i ludzi, śmiejąc się jak naćpany chochlik, aż w końcu wyturlałem się z domu i spadając ze schodów na klatce schodowej złamałem sobie wszystkie kości. Koniec! Ciekawe jak sobie to wyobraziliście ;).
Odpisz
10 maja 2014, 22:10
jebłem o ziemię i nie mogę wstać
Odpisz
10 maja 2014, 17:53
Sory nie oglądam bajek:)
Odpisz
10 maja 2014, 15:19
"Będziemy robić pisu pisu" XD
Odpisz
10 maja 2014, 15:17
Ale prócz tego jest śmieszne:)
Odpisz
10 maja 2014, 15:16
Błąd:
-zamiast:Jeśli po zda egzamin.Powinno być Jeśli on zda egzamin.
Odpisz
10 maja 2014, 15:25
@adrian221330: Po to teletubiś .-.
Odpisz
10 maja 2014, 15:43
@adrian221330: Po to nazwa teletubisia xd
Odpisz
10 maja 2014, 15:45
@adrian221330: Ale "Po" to imię tego teletubisia :x
Odpisz
10 maja 2014, 16:01
napiszcie to jeszcze kilka razy, bo inaczej nikt nie zalapie ._.
Po to teletubis, po to teletubis!
Odpisz
10 maja 2014, 16:02
@gulpin: Po to teletubiś.
Nie musisz dziękować :>
Odpisz
23 października 2017, 15:41
@gulpin: Po to teletubiś.
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2019, 19:26
@gulpin: PO TO TELETUBIŚ ZJ*BY
Odpisz