W dodatku koniec z alergiami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
To musiało być męczące
To by wystarczyło
Należy się za piękne oczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2022, 16:19
5. tak
4.nie noszę
3. nie obchodzę (I jestem kompletnie przeciwny temu świętu, chyba że papież lub coś większego stwierdzi, że można)
2. I te opadające liście klonu...
1.Przeszukujcie dobrze, w zimę już nie będzie czasu *złowieszczy śmiech*
Odpisz
5 września 2022, 18:37
@Geraltzriviv: 5. Koszty węgla
4. Koszty sweterków
3. Otóż to, głupie święto wymyślone w stanach by opchnąć resztę dyń które się ostały
2. Przygotowanie drzewek na zimę i grabienie liści
1. Zaczną skubane koczować w domach i będzie wojna domowa zamiast zwykłej
Osoba, która stworzyła tę listę, to jeszcze dziecko bez odpowiedzialności za cokolwiek
Odpisz
6 września 2022, 07:36
@IkarAviator: Ja nie obchodzę Halloween bo nie zostało oficjalnie schrystianizowane
ale z robalami spoko, mam rolety :)
Odpisz
5 września 2022, 14:38
Gdzie tam, w listopadzie piździ i pogoda jest okropna, drzewa malują się prawie jak martwe lub w ciemniejszą zieleń przez głównie lasy iglaste w rejonie, niebo maluje się na szaro, a wszystko wydaje się być smutniejsze, w tym ludzie z głowami w dół. Ja tam uwielbiam lato, albo grzeje jak cholera (lubię być gorący), albo leje i jest burza (uwielbiam deszcze i oglądanie piorunów).
Odpisz
5 września 2022, 16:21
@TrueStoryGuy: A mi bardziej odpowiada szarość dookoła. Podczas, gdy inni ludzie chodzą przygnębieni i smutni, ja cieszę się w duchu z zaistniałej sytuacji.
Odpisz
5 września 2022, 18:53
@Jeremiasz_bialy: Jak dla mnie to sadomasochizm.
Odpisz
5 września 2022, 19:40
@TrueStoryGuy: Akurat wtedy znacznie łatwiej idzie mi z wymyślaniem i tworzeniem różnego rodzaju historii, ale wszystko ma swoje granice. Taka mżawka mi nie przeszkadza, ale ulewa lub burza już tak.
Odpisz
5 września 2022, 20:10
@Jeremiasz_bialy: Znaczy taka szarówa dziwna jest, pasuje do tragedii lub podstarzałego klimatu w sepii. Nie wiem, po prostu lubię takie ekstremalne letnie pogody, to niczym przygoda, raz pod górkę, raz z górki, zawsze z ryzykiem.
Odpisz
5 września 2022, 17:36
5. Tak
4. Na ...j
3. meh
4. Nie przez całą
5 Uwielbiam robaki
Odpisz
5 września 2022, 14:52
Ale jesieniara. I nie jakieś "halloween" tylko Wszystkich Świętych i dzień zaduszny. Jak już chcecieb pogańsko tańczyć wokół ogniska, to chociaż do dziadów
Odpisz
5 września 2022, 16:20
@IkarAviator: Inkwizycja: masz jeszcze szczęście
Odpisz
5 września 2022, 16:03
Deszcz, szarówa, zimno i depresyjnie
Odpisz
5 września 2022, 16:01
Warto wspomnieć o straszdzierniku
Odpisz
5 września 2022, 14:01
Brak upału - lipa lubię upały.
Odpisz
5 września 2022, 13:01
W jesieni lubię spadające liście i Haloween i to tyle bo nie lubię częstych deszczów i krótszych dni.
Odpisz
4 września 2022, 15:06
ciągle te pie....enie o pięknych złotych drzewach kiedy w rzeczywistości drzewa są gołe a wszystkie liście są rozpie....one po chodnikach
Odpisz
Edytowano - 5 września 2022, 13:01
@Chleb_Z_Maslem: wczesna jesień vs. późna jesień jest jak:
Odpisz
Edytowano - 5 września 2022, 12:57
Nie lubię ciepłych sweterków i halloween, ale dostrzegam pominięty powód. Jesienią przecież powraca się do szkoły.
Odpisz
4 września 2022, 18:44
DESZCZE
Odpisz
5 września 2022, 12:56
@Wiciu_:
NIESPOKOJNE
Odpisz
5 września 2022, 12:52
Brak upału, ale ciepłe swetry, czyli jednak ciepło lubisz.
A zawsze i tak jest gadanie "ale πździ"
Odpisz
5 września 2022, 12:06
Nienawidzę ciepłych sweterków
Odpisz
4 września 2022, 15:07
no nie u mnie
u mnie to musiałem zabijać hordy much, bo matka zostawiła otwarte okno (bylo ich aż 8!)
szczęśliwie mam teraz moskitierę
Odpisz