Nie macie wrażenia, że pomalutku wchodzimy w czas apokalipsy?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
To się nie może nie udać
To musiało być męczące
Brawo za czujność!
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Stany w pigułce
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2022, 19:07
Powinni wozić ze sobą generator na diesel i jak padną akumulatory, to odpalają generator i czekają.
Odpisz
5 września 2022, 18:34
Tu chodzi o nie ładowanie w konkretnych godzinach.
Ale nie mam pojęcia o co chodzi z "zakazem użytkowania aut na benzynę".
Odpisz
5 września 2022, 18:34
K*lifornia
Odpisz
5 września 2022, 16:05
Szkoda że tylko pomalutku. Powinniśmy wejść na pełnej pi...... żeby ludzkość się obesrała
Odpisz
5 września 2022, 14:58
Kalifornia moment
Odpisz