memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
7 września 2022, 21:41
nie rel widać trawę na Śląsku nie mamy trawy tylko węgiel wyrasta z ziemi
Odpisz
7 września 2022, 19:46
Ja mieszkam w Jastrzębiu-Zdroju (mieście kopalń) i tak jakoś jedyne co widzę do wysokie blokowiska no i w sumie dobrze jest
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież7 września 2022, 21:41
nie rel
widać trawę
na Śląsku nie mamy trawy tylko węgiel wyrasta z ziemi
Odpisz
7 września 2022, 19:46
Ja mieszkam w Jastrzębiu-Zdroju (mieście kopalń) i tak jakoś jedyne co widzę do wysokie blokowiska no i w sumie dobrze jest
Odpisz