Ta praktyka jest coraz częstsza i bardziej bezczelna
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Mało znany szczegół
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Chłodno to na pewno nie jest
Azjatycki mistrz
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 września 2022, 07:19
Jaki materiał źródłowy? Nie wykupili praw do Silmarillonu i nie tworzą żadnej adaptacji więc zarzucanie, że nie trzymają się materiału źródłowego jest zj...ne xd
Odpisz
8 września 2022, 08:13
@Alcear: ale od początku do końca gadają, że są wierni Tolkienowi i nieustannie czerpią z jego książek, a to akurat bezczelne kłamstwa (jedyne co zachowują to nazwy własne, bo reszta to ich widzimisię)
Odpisz
8 września 2022, 08:45
@niggiddu: no są, to przyznam, ale nie to nie jest adaptacja więc po co robić ból dupy kiedy zamiast tego można robić ciekawsze rzeczy
Odpisz
8 września 2022, 09:02
@Alcear: fakt, nie należy poświęcać się hejtowi czy bóldupieniu. Ale nie można też udawać, że nic nie zachodzi - bo nie dość, że za ogromne pieniądze i na podstawie dobrej literatury powstaje gniot (pal licho niezgodności) to jeszcze odpowiedzialne za to korpo chce wymusić jego pozytywny odbiór i reputację jako "arcydzieła". A to już znacznie poważniejszy problem niż zwykły brak poszanowania dla fanów czy twórczości autora - to godzi w cały system medialny i kulturę (bo zdaniem Amazonu nie liczy się już jakość i faktyczny odbiór dzieła, a jedynie jego koszt i zachcianki producentów).
Odpisz
7 września 2022, 21:23
Jak szybko przesunąłem do zdjęcie niepowiązane pomyślałem o Wieśku neflixa
Odpisz
8 września 2022, 08:16
@Geraltzriviv: kusiło mnie, by go dodać do memu, ale książki Sapkowskiego przed grami CD-Project Red były praktycznie nieznane za granicą. Co innego książki Tolkiena oraz książki i komiksy z uniwersum Gwiezdnych Wojen
Odpisz
7 września 2022, 21:22
A rise of the skywalker nie był wzorowany na jakimś komiksie z legend, bo coś mi się kojarzy że tam też inperator wrócił w ten sam sposób.
Odpisz
Edytowano - 8 września 2022, 00:19
@GHouste: w legendach imperator miał klony na Byss do których się przeniósł. Po Endorze zgromadził tam resztki Imperium, w tym Eclipse oraz działo galaktyczne, mogące niszczyć planety oczywiście, i rozpoczął kampanię przeciw nowej republice. I nazywało się to Mroczne Imperium.
Odpisz
7 września 2022, 19:24
Konserwy nadal się srają że w sequelach Star Wars w głównej roli była kobieta, a poboczne postacie nie były tylko białe? xD
Odpisz
7 września 2022, 19:48
Nie, główna rolę mogła mieć i trans czarnoskóra albinoska. Po prostu sama postać jest beznadziejnie napisana.
Odpisz
7 września 2022, 20:07
Owszem, scenariusz sequeli jest bardzo niespójny poziomem i ogólnie uznaję je za zmarnowany potencjał. Ale odnoszę się do obrazka, w którym każda jedna krytyka to wyśmiewanie postępowości, bądź wyśmiewanie wyśmiewania postępowości xD
Odpisz
7 września 2022, 20:45
podaj mi jeden dobry lewicowy film
Odpisz
Edytowano - 8 września 2022, 08:09
Nie będę ukrywać, że ludzie wyznający kult postępu za wszelką cenę są naprawdę bardzo śmieszni i sami dają multum materiału źródłowego na wszelkie nagrywania się z nich. Często wystarczy po prostu posłuchać co mówią, żeby mieć bekę nie z tej ziemi XD
Odpisz
8 września 2022, 14:19
@Anjimito: niewkurzanie się o to, że kobieta ma główną rolę w Star Wars = "kult postępu" xD
Odpisz
8 września 2022, 19:55
opisanie płytkości twojej wypowiedzi zajęłoby mi więcej czasu niż mam ochotę przeznaczyć na napisanie tego komentarza. Powiem tyle: z premedytacją lub z powodu własnej ignorancji przedstawiasz mój punkt widzenia niezgodnie z prawdą. Niezależnie od powodu takiego zachowania deklasyfikuje cię ono jako poważnego partnera do konwersacji.
Odpisz
7 września 2022, 10:40
Chja za dlugie
Odpisz
7 września 2022, 10:43
@JaJestemZWami: a co, dupa boli?
Odpisz
7 września 2022, 11:20
@niggiddu: dłuższy nie zawsze znaczy, że bardziej boli, jest jeszcze dużo innych czynnikow
Odpisz
7 września 2022, 11:21
@JaJestemZWami: czekaj, co?
Odpisz
7 września 2022, 16:45
@JaJestemZWami: Długie ale, za to autorskie, prawdziwe i wymagające czasu
Odpisz
7 września 2022, 17:05
czasu jejaka przeglądającego memiksy
Odpisz