Ciekawe czy wyliczone na głowę czy na półmiskach i kto pierwszy ten lepszy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie znoszę kleszczy
Angielskie śmieszki
Z klasą się trzeba urodzić
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 września 2022, 14:19
Niezależnie od wyznania, grzechem jest nie brać okazji rzucającej się pod nogi
Odpisz
8 września 2022, 14:25
@AgnieszkaKielbasowska228: nie możesz grzeszyć będąc ateistą
Odpisz
8 września 2022, 14:26
@JaJestemZWami: Jestem ateistą to chyba wiem lepiej
Odpisz
8 września 2022, 14:27
@AgnieszkaKielbasowska228: ja jestem ateistą to wiem lepiej 😾😾😾
Odpisz
8 września 2022, 14:28
@JaJestemZWami:
Odpisz
8 września 2022, 15:31
@JaJestemZWami: Ja też jestem ateistą i uważam że to zależy
Odpisz
8 września 2022, 16:12
@kajba: jestem ateistą i uważam że to jest brak szacunku do zmarłego
Odpisz
8 września 2022, 16:17
pogrzeby to jest dla mnie jakas pajacerka posrana po co takie rzeczy robic oprocz powodow religijnych
Odpisz
8 września 2022, 17:10
ja jestem wierzący i podzielam zdanie pana kajby
Odpisz
8 września 2022, 18:40
jako rabin mówię: TAK
Odpisz
9 września 2022, 11:00
Ja w sumie jestem agnostykiem i ...j mnie to obchodzi, ale dobrze się was czyta
Odpisz
9 września 2022, 13:44
@Lekki69: dzień dobry, jestem lewosławnym i głoszę prawdę o ateizmie.
Zechce Pan posłuchać o Nikim?
Odpisz
9 września 2022, 13:45
@JaJestemZWami: chcialbym aby wiara w siebie była tak wpajana jak wiara w Boga
Odpisz
8 września 2022, 20:25
Odpisz
8 września 2022, 17:01
admin ocenzurował xD
Odpisz