Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dymiitr

10 maja 2014, 19:55

Byłem i zawsze bedę po stronie Tolkiena :)

Avatar AncalagonCzarny

10 maja 2014, 21:25

@Dymiitr: Tak jak i ja bracie.

Avatar aragorn122

13 maja 2014, 08:33

@AncalagonCzarny: I ja. :D

Avatar Legolas9988

21 sierpnia 2017, 18:01

@aragorn122: skoro ty i Ancalagon będziecie to ja też

Avatar Niemawolnychloginowkurcze

5 czerwca 2022, 20:37

@Legolas9988: kiedyś byłem Eomerem...

Avatar Niemawolnychloginowkurcze

5 czerwca 2022, 20:36

Prawi

Avatar merot

3 listopada 2021, 15:09

Prawica wybiera prawą stronę

Avatar BloodWarsKing

11 czerwca 2020, 12:00

Masz mój miecz, mistrzu Tolkienie

Avatar Madoko

31 stycznia 2020, 03:07

Żadną, w obu nie ma ani jednej postaci której kibicuje na poważnie. Najlepiej po prostu obserwować jak obie strony się powoli same z siebie wykańczają i staczają, chociaż nawet to się w końcu robi nudne

Avatar Jadczukov

12 kwietnia 2019, 12:25

Tolkien.
Nie no dobra wszyscy wiemy że Glukhovsky

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2020, 09:53

@Jadczukov: wszyscy wiemy ze Tolkien

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2018, 15:24

Sapkowskiego

Avatar GalenMarek

28 grudnia 2017, 20:52

Wybieram trzecią opcje. Sapkowski.

Avatar Legolas9988

21 sierpnia 2017, 17:58

ciekawi mnie czemu tu nie ma Boromira byłaby walka Sean Bean na Seana Beana

Avatar Bonecki97

14 maja 2014, 12:36

Lewa grupa... Mają wilki <3

Avatar lorax12

22 lipca 2014, 19:03

@Bonecki97: Prawa grupa.... mają orły giganty
Choć smoczki Nazguli są o wiele lepsze.....

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2014, 21:59

@Bonecki97: A Wargowie z Lotra ? A no tak one byłe złe.

Avatar trollina

5 marca 2017, 10:40

@Bonecki97: popieram ♥

Avatar Legolas9988

21 sierpnia 2017, 17:48

@lorax12: pierwsze słyszę że skrzydlate bestie, na których jeździły Nazgule są lepsze od Wielkich Orłów, a znasz scenę z ,,Powrotu Króla" kiedy orły atakują w ostatniej chwili bestie pod Czarną Bramą i mordują je bez strat?

Avatar Lordpotato

26 lipca 2017, 21:04

prawa

Avatar GmilmiQ

17 lipca 2016, 18:24

#TeamJaskier SUKI

Avatar eah_raven_queen

13 października 2015, 19:06

Po stronie ,,Władcy Pierścieni".

Avatar Brachiozaur08

24 kwietnia 2015, 15:57

Wiedźmina

Avatar Pawix3000

3 kwietnia 2015, 10:54

Tolkien

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Fajnie że odpowiedzieli

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Żartownisie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka