Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Moje_Rysunki12

14 września 2022, 22:14

K...a już wszędzie nawiązania do Garmadona widze

Avatar Bright32

12 września 2022, 12:54

Ac skończyło się po syndicate
Fight me

Avatar TrueStoryGuy

12 września 2022, 13:00

@Bright32: Nie wiem, grałem jedynie jedynkę.

Avatar Boberek00

12 września 2022, 13:01

@Bright32: skończyło się przy trzeciej części

Avatar Bright32

12 września 2022, 13:03

@Boberek00: Nie lubiłem trójki

Avatar plastikowy_dinozaur

12 września 2022, 18:31

@Bright32: moim zdaniem nie, origins miał świetny setting i gameplay również fabuła była całkiem dobra. natomiast Odyssey nawet nie było już assassin's creed, nie oszukujmy się. Jakby zrobili z tego osobne rpg to można by jeszcze przeszło, ale moim zdaniem podpieli assassin's creed do czegoś zupełnie nie powiązanego z serią. A Walhalli nawet nie będę komentował

Avatar Bright32

12 września 2022, 18:32

@plastikowy_dinozaur: Ej, a zróbmy tak żeby seria o skradaniu i assassynach miało skradanie jako opcjonalne oraz nie miało nic wspólnego z assassynami

Avatar plastikowy_dinozaur

12 września 2022, 18:36

@Bright32: dokładnie, dlatego pokładam nadzieję w assassin's creed mirage, którego trailer zapowiada powrót do klimatu assassin's creed 1

Avatar illegalname

12 września 2022, 18:49

@Bright32: Okej. nie grałem w syndicate i we wcześniejsze części

Avatar filiptuka2002

12 września 2022, 13:03

Hej możemy ghost of tsushima na PC i na xbox?
Many ghost of tsushima w domu
Ghost of tsushima w domu:

Avatar Bright32

Edytowano - 12 września 2022, 13:05

@filiptuka2002: Podobno mieli przenosić eksluziwy z ps4 na pc ale znając życie nigdy do tego nie dojdzie 😔

Avatar Baturaj

12 września 2022, 18:05

@Bright32: RDR2 w końcu przenieśli na peceta.

Avatar plastikowy_dinozaur

12 września 2022, 18:16

@Baturaj: god of wara i horizona przenieśli, może kiedyś też zrobią ghost of thusima

Avatar MaciejTor

12 września 2022, 18:02

Przez chwilę myślałem że chodzi o CD project red i myślę jaka japonia

Avatar Boberek00

12 września 2022, 13:01

Open worldy Od Obi są słabe co dawna cola z Tesco

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Bright32
Dodane przez: Bright32

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Można, tylko trzeba wstawać rano

Powodzenia

Totalnie

Trzeba brać osobną torbę

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka