Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fergus
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 listopada 2014, 19:17
Który to odc? :p
Odpisz
17 marca 2015, 18:00
@Bunny_Heart: Chyba "Twilight Kingdom"
Odpisz
Edytowano - 25 grudnia 2015, 23:22
@Bunny_Heart: Ostatni 4 sezonu.
Edit: Buu archeolog buu
Odpisz
27 maja 2016, 16:01
@deadxp: Ale,żaden odcinek nie przebije 5 5 sezonu, gdzie Rainbow Dash płakała. Nieprawdaż?
Odpisz
28 maja 2016, 13:38
@Fluttershy66: Z piątego sezonu oglądałem tylko bodajże 9 i 20 odcinek :P
Odpisz
28 maja 2016, 13:52
@deadxp: Obejrzyj sobie 5 odcinek 5 sezonu. Polecam Fluttershy66
Odpisz
31 maja 2016, 15:16
@deadxp: Nie buuj mnie.
Odpisz
1 czerwca 2016, 13:00
@Archeologwinternetach: ?
Odpisz
1 czerwca 2016, 13:41
@deadxp: "Buu archeolog buu"
Odpisz
1 czerwca 2016, 13:53
@Archeologwinternetach: To by było głupie gdybym cię buuował, bo sam przecież często jestem archeologiem.
Odpisz
1 czerwca 2016, 13:54
@deadxp: Nie ma to jak od czasu do czasu być mną.
Odpisz
6 stycznia 2017, 09:23
@deadxp: Heh, gówno prawda XD.
Ja nim jestem. :)
Odpisz
7 maja 2021, 11:40
@Archeologwinternetach: No właśnie miałem o tobie wspomnieć.
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2018, 17:54
Ale... to dla małych dziewczynek. 0_0
Odpisz
16 czerwca 2018, 18:10
KA-ME-HA-MEEEEEEEEEEEEEEE
Odpisz
3 kwietnia 2018, 21:26
Wole goku
Odpisz
12 stycznia 2018, 18:30
ej to jest akurat epickie jak na taka kreskowke :D
Odpisz
2 czerwca 2016, 15:02
A rodzice mówią, że to gry są naładowane przemocą.
Odpisz
29 grudnia 2017, 02:06
@Arronin: czy to shimakaze na profilówce?
Odpisz
11 maja 2014, 12:06
Wdzie że twórcom wyczerpały się pomysły i poszli w ślady Dragon Balla...
Odpisz
5 marca 2017, 14:36
@Cerwk: Nom,brakuje ani egzorcizm(gdzieś sie pomyliłem) i innych anime .... a potem inne kreskówki a na końcu będzie o rzędach 18+....
Odpisz
4 sierpnia 2016, 15:45
Wojna, wojna nigdy się nie... a może jednak czasem zmienia?
Odpisz
1 sierpnia 2015, 13:37
to z mlp tak bylo w odc
Odpisz
9 lutego 2016, 15:18
@vanesska8: no nie,z Sonicka.*sarkazm* OuO
Odpisz
31 października 2015, 19:38
;_____________________;
Odpisz
31 października 2015, 19:37
za dużo Internetów ;_____________________;
Odpisz
1 września 2015, 07:49
jak oni walczyli to miałam skojarzenie z dragon ball
Odpisz
17 kwietnia 2015, 11:17
o moja siorstra
Odpisz
18 października 2014, 16:44
Taa, jasne ten czerwony 6 x wiekszy od twilight ale niby obrywa xd
Odpisz
10 października 2014, 22:50
DB Z :D
Odpisz