Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

15 września 2022, 10:45

prawidłowo

Avatar Koneser_cytryn0

14 września 2022, 15:19

Właśnie słucham Master of Puppets

Avatar ArthurMorgan

13 września 2022, 10:06

KISS>

Avatar ArthurMorgan

13 września 2022, 10:14

@ArthurMorgan: C.... się znacie piwniczaki słuchające oliwki Brazil

Avatar Avcio01

13 września 2022, 13:08

@ArthurMorgan: Kiss znam tylko z jednej piosenki, która jest nawet spoko. Osobiście wolę słuchać zespołu Orden Ogan albo Beast in Black.

Avatar Nanook

13 września 2022, 13:46

@Avcio01: Niezła logika: ktoś nie lubi KISS, więc musi być piwniczakiem słuchającym Oliwki Brazil xdd

Avatar ArthurMorgan

13 września 2022, 17:26

@Avcio01: Możesz przekazać koledze wyżej
Żeby się nie wpierda*** jak nie rozumie kontekstu?

Avatar reedy7

13 września 2022, 18:52

@ArthurMorgan: I tylko słuchać utworów, które opowiadają o seksie? Mało ambitne.

Avatar czekolado_man

13 września 2022, 17:12

Ta scena była zajebista

Avatar Tajwan

13 września 2022, 15:12

Płód się rozwija do 6 tygodnia, potem tylko rośnie

Avatar ziemniaczki_j1234e

13 września 2022, 14:36

Moja mama słuchała metalu i i hard rocka i to są moje dwa ulubione gatunki muzyki

Avatar Iwo_Gal

13 września 2022, 14:57

@ziemniaczki_j1234e: możliwe, że dlatego że słyszałeś dużo takiej muzyki już po urodzeniu

Avatar Agateex

13 września 2022, 14:29

mama słuchała dużo takiej muzyki jak była w ciąży i do tej pory nie lubię metalu xD (no chyba że rammstein)

Avatar Karcio69

13 września 2022, 10:33

Ac/Dc też świetne

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

13 września 2022, 10:29

Płód już w łonie matki gra "Master of Puppters" Metallici

Avatar
Konto usunięte

13 września 2022, 10:08

K...a mać dobrze że nie dying fetus...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SieGraSieMa
Dodane przez: SieGraSieMa

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

A, okej

Powodzenia

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka