Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przerwa na herbatkę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Co to takiego?
Nie idź!
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 maja 2014, 12:23
Niestety trudno się nie zgodzić z komentarzami w zachodniej prasie. Polki przedstawiły spektakl godny niejednego drogiego burdelu. Przekaz choreografii był dość jasny: "Polki to najlepsze w europie panie wolnych obyczajów". Zresztą sam utwór jest słaby, robiony stricte ku uciesze gawiedzi. Z technicznego punktu widzenia "Rise like a Pheonix" bije "My Słowianie" na łeb na szyję. Zresztą jednego facetowi w kiecce odmówić nie można, (poza świetnym głosem, oczywiście) gość doskonale wie jak perfekcyjnie użyć patosu w zupełnie niespodziewanym miejscu.
Odpisz
2 lipca 2020, 06:35
@kamil77: My słowianie bije na łeb tego Wurst, widac malo sie znasz
Odpisz
3 sierpnia 2021, 13:24
w którym miejscu
Chyba tylko w cycach
Odpisz
3 sierpnia 2021, 13:28
@Kaede_: on miał na myśli siebie samego. Pewnie ma ładniejszą brodę czy coś
Odpisz
3 sierpnia 2021, 13:33
Ej Kamil.
Generacja xone i PS4 już się skończyła
Odpisz
3 sierpnia 2021, 14:17
@Murarzowa: właśnie
Odpisz
3 sierpnia 2021, 14:18
@Kaede_: w piosence, melodi i słowach
Odpisz
3 sierpnia 2021, 14:19
słowach o tym że polskie dziewczyny mają najlepsze cyce? XDDDDDDDDD
Odpisz
3 sierpnia 2021, 14:22
@Kaede_: z pewnoscia lepsze to niz broda na bibie
Odpisz
3 sierpnia 2021, 14:23
"nie wiem o czym jest tekst piosenki, ale domyślam się, że cycki są lepsze"
Odpisz
3 sierpnia 2021, 14:26
@struskawka: jak nie wiesz to przeczytaj
Odpisz
3 sierpnia 2021, 14:26
literalnie nawet brzozowski miał lepszy tekst niż cleo
Odpisz
3 sierpnia 2021, 14:26
@Kaede_: jak się nie ma gustu i słucha się tylko rapu to tak
Odpisz
3 sierpnia 2021, 14:35
Nwm ja słucham wszystkiego ale dosłownie Cleo wyje jak syrena strażacka a tekst jest o seksualizacji kobiet nie wiem co w tym "dobrego"
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2021, 14:49
@Kaede_: kwestia gustu, każdy lubi coś innego
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2021, 14:53
gust a piosenka o seksie bez głębi to różnica
Odpisz
3 sierpnia 2021, 15:15
@Kaede_: ma głębie tylko może jej nie dostrzegasz, poza tym o seksie ona nie jest tylko o słowiańskich dziewczynach
Odpisz
3 sierpnia 2021, 16:03
jest o cyckach
Odpisz
3 sierpnia 2021, 16:08
@struskawka: o Słowiankach
Odpisz
3 sierpnia 2021, 17:48
które mają duże cyce
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2021, 17:51
@Frutti56: tam nie ma słowa o cyckach
Odpisz
3 sierpnia 2021, 17:51
tam jest dosłownie że trzęsą cyckami
Odpisz
3 sierpnia 2021, 17:52
@Kaede_: o poruszaniu biodrami
Odpisz
3 sierpnia 2021, 17:59
a to aluzja do seksu
Odpisz
11 maja 2014, 12:19
ale fajniej śpiewał/śpiewała
Odpisz
2 lipca 2020, 06:34
@szynszyla369: Cleo lepiej niz on, on obrzydko
Odpisz
3 lipca 2015, 19:52
tak właściwie to chłop z brodą udający babę lepszy niż polskie biusty
Odpisz
2 lipca 2020, 06:34
@TheHunterMikiPL: a jednak nie, on najgorszy
Odpisz
11 maja 2014, 20:40
Widzowie Eurowizji - czepiają się, że wygrała broda. Oburzają się, że nie wygrały cycki. Bo kto by się przejmował jakimiś piosenkami, muzyką jakąś, prawda.
Odpisz
13 maja 2014, 16:09
@Rokoko: o matko czy to jest normalne że jako reprezantanta austri wybrali jakiegoś homosia
Odpisz
13 maja 2014, 17:35
@piotrekgibon1: A co za róznica, czy homoś, czy hetero, czy zoofil? Zdaje się, nieśmiało zauważę, że to nie jest konkurs preferencji seksualnych, tylko muzyki. O ile dobrze pamiętam.
Odpisz
13 września 2017, 16:11
@piotrekgibon1: stary komentarz ale odpiszę
jest różnica pomiędzy homosiem a transwestytą
Odpisz
2 lipca 2020, 06:33
@Rokoko: no to ten Wurst brzydko zaśpiewał, Cleo powinna wygrac bo najlepiej
Odpisz
11 maja 2014, 12:46
kiedy dowiedziałam się że on wygrał mało co nie rozwaliłam telewizora !!!!
Odpisz
11 sierpnia 2015, 22:16
@Elsa123: Lepsze cyc... Polska nie? :) Nie musisz być tak jak wszyscy i mówić "dziwactwo".
Odpisz
11 sierpnia 2015, 22:13
Ale tu chyba chodziło o piosenkę prawda? Proszę ludzie! Nie myślcie, że Polska by wygrała, nawet jakby przestała pokazywać cycki (wstyd według mnie). Austria wygrała, ponieważ pokazała, że należy szanować homoseksualistów. Potem naiwna Polska zrozumiała i wysłała inwalidkę! Niezła próba, ale oby dwie piosenki Polski były do bani. Nie oszukujmy się, proszę! Zapraszam wszystkich WIEŚNIAKÓW do dawania mi minusów, ponieważ "Polska i tak była lepsza. Lubię cycki!" Trochę kultury i szacunku do homoseksualistów! A co do piosenki Conchity to MOIM zdaniem nie była najgorsza ani najlepsza. Była bardzo dobra.
Odpisz
14 października 2014, 18:16
tranfestyta tego nie poruchasz
Odpisz
30 lipca 2014, 18:31
ta tylko cycki pokazały....
Odpisz
11 maja 2014, 12:05
A ten ktoś to był w końcu dziewczyna czy chłopak? ;d
Odpisz
11 maja 2014, 12:08
@Lord_Nailock: Facet.
Odpisz
11 maja 2014, 12:09
@kamil77: Skąd on pochodził?
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2014, 12:09
@Lord_Nailock: trudno rozgryźć ,ale śpiewać to to coś umie ;/
Odpisz
11 maja 2014, 12:09
@Lord_Nailock: Obojniak ;/
Odpisz
11 maja 2014, 12:10
@baretos: Szkoda że przegapiłem eurowizje :c
Odpisz
11 maja 2014, 12:10
@Lord_Nailock: To kobieta, pochodzi z Austrii :P
Odpisz
11 maja 2014, 12:20
@iger3: Transwestyta
Odpisz
11 maja 2014, 12:24
@kamdab: Nie transwestyta a Drag Queen. To pod kiecką zwykły facet z jajami jest.
Odpisz
11 maja 2014, 12:25
@kamil77: A przypadkiem nie przeszła/przeszedł operacji zmiany płci?
Odpisz
11 maja 2014, 12:27
@kamdab: No przecież piszę, że to Drag Queen zawodowy jest, wikipedia nie gryzie.
Odpisz
11 maja 2014, 12:27
@kamdab: nie, ON sam mówił, że nie chce być nazywany kobietą
Odpisz
11 maja 2014, 12:32
@kamil77: Wikipedia jest dnem. Tak samo wasza Bezużyteczna itd.
Odpisz
11 maja 2014, 12:33
Gdy czytałem wywiad raz mówiło sobie jak o kobiecie raz jak o facecie :/
Odpisz
11 maja 2014, 12:40
@Lord_Nailock: Tego nikt nie wie
Odpisz
11 maja 2014, 12:42
@kamdab: Bo sam mówił, że jest płciowo obojętny więc można mówić zamiennie.
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2014, 14:06
@Lord_Nailock: To jest obojniak bo jest facetem ale uważa się za kobietę dlatego zmienił płeć a jak zmienił płeć to i tak mówił o sobie jak o mężczyźnie a czasami jak o kobiecie więc w sumie to jest ono :P ma pociąg do chłopaków i do dziewczyn xd
Odpisz
11 maja 2014, 14:49
@jacek1s: Ależ co za głupota, on nigdy płci nie zmienił. Pod tą kiecką zwykły facet siedzi.
Odpisz
11 maja 2014, 15:27
@Lord_Nailock: chłopak
Odpisz
12 maja 2014, 15:51
@Lord_Nailock: Powiedzmy,że obojniak
Odpisz
12 maja 2014, 21:55
@jacek1s: To nazywa się chyba biseksualista.
Odpisz
17 maja 2014, 14:06
@kacper414: Tranwestyta
Odpisz
11 maja 2014, 12:59
Za rok wysyłamy Grodzką. Pierwsze miejsce na 100% :D
Odpisz
11 maja 2014, 13:01
@Oliwciakowa: Będzie 37 12
Odpisz
11 maja 2014, 13:07
@Oliwciakowa: Chyba Kwiatkowskiego
Odpisz
11 maja 2014, 18:42
@Oliwciakowa: Albo Michała Szpaka i jego "Hepi berzdej Marlena"
Odpisz
11 maja 2014, 19:35
Nie słyszałam tego... Z ciekawości sprawdziłam co to jest to "Happy birthday Marlena" i teraz moje oczy jak i uszy krwawią. Dzięki ;___;
Odpisz
14 maja 2014, 14:31
@kubakk12: W "Tańcu z gwiazdami" pokazywał nogę wraz z tancerkami. Co mam powiedzieć? v.v
Odpisz
17 maja 2014, 14:05
@Oliwciakowa: Albo Donatan przebierze się za babę, zapuści brodę do kolan i będzie ugniatał ciasto.
Odpisz
13 maja 2014, 21:36
bali się że nazwą ich rasistami
Odpisz
11 maja 2014, 12:39
I to coś,czyli "kobietę" z brodą wybrali na zwycięzcę.Chyba Europa zrobiła to dla śmiechu.
Odpisz
11 maja 2014, 12:41
@DJRemi111: To nie konkurs wygląda, a śpiewu :P Dobrze zaśpiewał/a i wygrał/a :P
Odpisz
11 maja 2014, 12:47
@iger3: Dokładnie, głos ma za**bisty :P
Odpisz
12 maja 2014, 20:47
@iger3: Chyba sobie żartujesz.Zaśpiewała tak sobie.Wygrała dzięki brodzie.
Odpisz
12 maja 2014, 19:03
Nie wiem co jest gorsze Baba z brodą czy justin bieber
Odpisz
12 maja 2014, 15:31
To coś w rodzaju Koko Euro Spoko.
Odpisz
11 maja 2014, 22:03
Został kobietą z brodą żeby tylko na siebie uwagę zwrócić :P
Odpisz