Mojemu psiakowi jak pracowałem w pizzerii na 3 urodziny zrobiłem średnią margherite, oczywix bez sosu pomidorowego i mniej sera, ale się cieszył bardzo, do tego miał świeczki. A na swoje urodziny mam zawsze wyj...ne
W ogóle mnie nie szanują, obrażają mnie i uznają to za całkowicie w porządku, są hipokrytami, mają mnie i moje uczucia i problemy daleko gdzieś, często mnie zbywają, unikają lub ignorują + jedna z nich uwielbia się rządzić stąd to wpraszanie na chatę
Komentarze
Odśwież14 lutego 2023, 19:32
Ja bym zapytał, czy mogę wpaść z prezentem
Odpisz
14 września 2022, 20:43
Mojemu psiakowi jak pracowałem w pizzerii na 3 urodziny zrobiłem średnią margherite, oczywix bez sosu pomidorowego i mniej sera, ale się cieszył bardzo, do tego miał świeczki. A na swoje urodziny mam zawsze wyj...ne
Odpisz
14 września 2022, 16:59
Michał ma dziś urodziny będzie trzepał pol godziny
Odpisz
14 września 2022, 20:41
@Kuman: ostry zawodnik
Odpisz
14 września 2022, 16:59
Czy tylko ja nie obchodzę urodzin? (Jak obchodzę to bardzo nietypowo)
Odpisz
Edytowano - 14 września 2022, 17:22
ja obchodze tylko dlatego ze znajomi mi sie doslownie wpraszaja na chate
Odpisz
14 września 2022, 17:23
@Talerz: farciarz ty chociaż masz znajomych
Odpisz
14 września 2022, 17:34
tak, ale są ...jowi
Odpisz
14 września 2022, 17:39
@Talerz: czemu tak sądzisz?
Odpisz
14 września 2022, 18:36
W ogóle mnie nie szanują, obrażają mnie i uznają to za całkowicie w porządku, są hipokrytami, mają mnie i moje uczucia i problemy daleko gdzieś, często mnie zbywają, unikają lub ignorują + jedna z nich uwielbia się rządzić stąd to wpraszanie na chatę
Odpisz
14 września 2022, 18:38
@Talerz: rozumiem i współczuję
Odpisz
14 września 2022, 20:39
@Talerz: Może zakończ z nimi kontakt? Lepiej być samemu, niż posiadać takich znajomych, a przynajmniej ja tak uważam.
Odpisz
14 września 2022, 20:41
obchodzę, swoich psów.
Odpisz