Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Psman

11 lutego, 16:04

Polonez

Avatar Grabarz069

20 września 2022, 01:33

Będzie z kim oglądać anime :D

Avatar PieselWojownik

20 września 2022, 09:39

@Grabarz069: Z Polonezem fajnie się ogląda

Avatar AlPoziomka

20 września 2022, 11:27

Avatar hemos

11 listopada 2022, 15:45

@PieselWojownik: mechanika od dupy strony😂

Avatar Shelbos2005

21 września 2022, 23:39

Jedyną mentalnie odpowiednią opcją jest polonez
Change my mind

Avatar AlPoziomka

22 września 2022, 00:32

Avatar hemos

11 listopada 2022, 15:44

@Shelbos2005: I'm changed your mind.

Avatar Moj_komputer_to_ziemniak

10 listopada 2022, 00:28

Polonez jest biore kobite

Avatar Papasmerf44

9 października 2022, 08:44

Widać, że mem chybiony.

Avatar SMOKwDZBANIE

8 października 2022, 13:05

Zdecydowanie Polonez

Avatar Vikusxxx

23 września 2022, 22:10

POLONEZ!!!

Avatar hemos

22 września 2022, 12:42

Serio polonez?. To jak wybierać, " lepiej mieć sraczkę czy zatwardzenie".
Choć przyznam fajnie obejrzeć zadbanego w muzeum.

Avatar CezarPolishCat

22 września 2022, 07:03

Ja już wiem co wybrać ʘ⁠‿⁠ʘ

Avatar
Konto usunięte

21 września 2022, 22:42

Poloneza sprzedaż i cyk kupisz coś użytecznego : )

Avatar Terno86_

21 września 2022, 22:39

silnik rovera robi BRRR

Avatar TheGreatcat

21 września 2022, 17:40

No niestety, wybór całkowicie oczywisty, nie dało się wybrać inaczej. Gdyby to choć była Multipla, albo komarek, to wtedy nie musiał bym skazywać się na życie z kotem, ale dla polonez to gorzej niż śmierć, to gorzej niż w ogóle się urodzić musieć jeździć czymś takim to jak musieć ciąć się tępym nożek każdego dnia, no po prostu nie warto.

Avatar Wojtassss

21 września 2022, 21:08

@TheGreatcat: po prostu nie znasz się na jakże cudownej i pięknej polskiej motoryzacji

Avatar Wojtassss

21 września 2022, 21:07

Wolę malucha

Avatar Przemek572

21 września 2022, 20:14

nie mam prawka

Avatar btgdzis

21 września 2022, 18:29

Polonez

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nieuczciwa ocena

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Nie znoszę kleszczy

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka