Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nikokos9097

23 września 2022, 21:07

Te b*rnole są bardzo nierealistyczne

Avatar Sunrise711

21 września 2022, 00:11

Jaki sklep?

Avatar Fusiak102

21 września 2022, 20:01

@Sunrise711: Target

Avatar Wedkarz

21 września 2022, 13:06

Gowno nie samoobsługowa

Avatar NiktWazny1

21 września 2022, 09:47

Oh matko~

Avatar BartoliniMg

20 września 2022, 09:29

Avatar AlPoziomka

20 września 2022, 12:23

@BartoliniMg: Nie patrz na mnie, ja tylko wyciągam ten komentarz do góry

Avatar pawelec323232e2

20 września 2022, 12:31

@AlPoziomka: ja też

Avatar Envrei

20 września 2022, 14:16

@BartoliniMg: komentaż udący w górę robi *brrrry*

Avatar BartoliniMg

20 września 2022, 17:52

@AlPoziomka: *patrzy się na Ciebie*

Avatar Gopostal

20 września 2022, 16:41

Kasy samoobsługowe w obecnym kapitalizmie to jedno wielkie nieporozumienie. Wcale nie odciążają pracowników, a jedynie dokładają im obowiązków, sklepy zatrudniają ich [pracowników] mniej, a gówniane ledwo-działające kasy wcale w znacznym stopniu nie redukują tłumów, stoi 5 kas z czego 1 otwarta, w każdej biedronce co piątek/sobotę wieczór prawie nikt nie korzysta z kasy samoobsługowej i stoją w kilkumetrowej kolejce bo DOSŁOWNIE 90% ludzi kupuje co? Piwo, wódkę etc. i to sporo, da się to kupić w samoobsługowej kasie, ale nie ma to grama sensu, bo pracownik i tak musi zweryfikować wiek kupującego, co zajmuje tylko więcej czasu.
Ogólnie te kasy to niewypał.

Avatar Mikoro

20 września 2022, 14:49

Mokry sen zakupowiczów i kasjerów, kliknij już teraz

Avatar Figarus

20 września 2022, 13:15

Pracownik Biedry idący po raz czwarty zatwierdzić zakup, bo kasa się obraziła.

komentarz obrazkowy

Avatar AxonDeHudin

20 września 2022, 12:37

😖💦💦💦

Avatar niggiddu

20 września 2022, 12:24

Przez tego typu nierealne fantazje ludzie są potem nieszczęśliwi

Avatar
Konto usunięte

20 września 2022, 10:13

Avatar Gore_123

20 września 2022, 12:12

komentarz obrazkowy

Avatar Orzechowy

20 września 2022, 12:12

włóż k....a w strefę r....nia

Avatar Rhokai

20 września 2022, 12:08

Avatar Schabowy_nie_mielony

20 września 2022, 09:52

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Progs
Dodane przez: Progs

Niegrzeczny Oskarek

To się nie może nie udać

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka