Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
To by wystarczyło
Północne Węgry
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2022, 14:39
Poza tym to sama chemia
Odpisz
13 maja 2014, 14:17
nie da się nie pić wody bo we wszystkich napojach jest woda
Odpisz
13 maja 2014, 14:28
@jacek1s: A koktajl? :x
Odpisz
13 maja 2014, 14:35
@Thror: W owocach też jest woda
Odpisz
13 maja 2014, 14:37
@drzewiec: no to koktajl Czekoladowy ;_;
Odpisz
13 maja 2014, 14:41
@Thror: nie da się zrobić koktajlu z samej czekolady musi być mleko.
Odpisz
13 maja 2014, 14:44
mleko to nie woda.
Odpisz
13 maja 2014, 15:19
@Thror: w mleku jest woda -.- jak by nie było to by było mleko w proszku...
Odpisz
13 maja 2014, 15:19
@Thror: Tyle, że w mleku jest woda :)
Odpisz
13 maja 2014, 18:09
@jacek1s: Czy w kwase siarkowym jest woda? Jeśli nie to smacznego :v ja zostaje przy wodzie...chyba sie uzależniłam
Odpisz
13 maja 2014, 18:26
kwas siarkowy to H2SO4
Odpisz
27 czerwca 2016, 13:36
@jacek1s: YOU DON'T SAY!?
Odpisz
6 listopada 2015, 15:51
Odpisz
10 sierpnia 2014, 10:25
Ta, jasne! Bez wody nie da się w ogóle żyć (ja nie muszę pić, bo jestem nieumarły)!
Odpisz
12 czerwca 2014, 00:01
ja w to nie wierzę..
Odpisz
14 maja 2014, 17:11
To jest trollowanie ;_;
Odpisz
17 maja 2014, 17:47
@TheBDQJP: Serio?
Odpisz
17 maja 2014, 18:42
@xvqMK00: Tak.
Odpisz
27 czerwca 2016, 13:34
@TheBDQJP: Hahaha iksde ale ty niemondry jesteś! iksde
Odpisz
27 czerwca 2016, 19:55
@KnifeMaker_Smith: o ku*wa odznaka łopaty za wykop
Odpisz
28 czerwca 2016, 21:06
@TheBDQJP: uopatom, to ty śe walni w uep iksdededededede
Odpisz
14 maja 2014, 16:59
jak będą pili wode umrą tak samo jak nie będą jej pili
Odpisz
13 maja 2014, 14:22
Nie woda, a wodór.
Nie ma "wodnej bomby atomowej".
Odpisz
13 maja 2014, 15:42
@shark2199: a czy wodoru nie ma w wodzie? :)
Odpisz
13 maja 2014, 15:56
nie w wodzie jest soda czy tam sod tlen i cząsteczki molekuł żelaza i błonnika...
Odpisz
13 maja 2014, 16:56
@ziomek2009: H2O czyli tlenek wodoru
Odpisz
13 maja 2014, 18:28
Ale woda i wodór to dwie zupełnie różne rzeczy.
Np. Wodór jest łatwopalny. Taki przykład.
Odpisz
13 maja 2014, 19:56
@shark2199: Podczas spalania wodoru wydziela się woda.
Odpisz
14 maja 2014, 14:26
@Frost_: Wiem ku*wa.
ALE TO ŻE JEDNO POWSTAJE Z DRUGIEGO TO NIE OZNACZA ŻE TO TO SAMO.
CHEMIA KU*WA.
Odpisz
13 maja 2014, 21:01
Woda, tlenek wodoru (nazwa systematyczna IUPAC: oksydan) – związek chemiczny o wzorze H2O, występujący w warunkach standardowych w stanie ciekłym. W stanie gazowym wodę określa się mianem pary wodnej, a w stałym stanie skupienia – lodem. Słowo woda jako nazwa związku chemicznego może się odnosić do każdego stanu skupienia.
Woda jest bardzo dobrym rozpuszczalnikiem dla substancji polarnych. Większość występującej w przyrodzie wody jest "słona" (około 97,38%), tzn. zawiera dużo rozpuszczonych soli, głównie chlorku sodu. W naturalnej wodzie rozpuszczone są gazy atmosferyczne, z których w największym stężeniu znajduje się dwutlenek węgla.
Woda naturalna w wielu przypadkach przed zastosowaniem musi zostać uzdatniona. Proces uzdatniania wody dotyczy zarówno wody pitnej jak i przemysłowej.
A JAK ZAMIAST WODY BĘDZIEMY PIĆ SOKI TO BĘDZIE GORZEJ.WOLE WODE!!!!!!!
Odpisz
13 maja 2014, 19:49
Woda jest także składnikiem do wiele groźniejszej bomby niż atomowej...
(Bomby wodorowej)
Odpisz
13 maja 2014, 19:27
A ja mam ciekawostkę numer dwa, każdy kto się nie napił wody też umarł.
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2014, 19:21
Dobrze że nie pije wodę
z magnezem i wapniem :)
Odpisz
13 maja 2014, 14:45
to co mam ku*wa pić?! XD
Odpisz
13 maja 2014, 14:46
@Angelka235: Wodór :D
Odpisz
13 maja 2014, 18:10
@Neronixu: Ale wodór jest jednym ze składników bomb atomwych (nie woda)
Odpisz
13 maja 2014, 19:07
@Angelka235: rtęć.
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2014, 18:44
bez wody byśmy umarli ;_;
Odpisz
13 maja 2014, 14:26
Mam pytanie.. Jak można żyć bez wody?
Odpisz
13 maja 2014, 15:55
@Thorin_Debowa_Tarcza: Cały obrazek to ironia. Nie rozumiesz? ;-;
Odpisz
13 maja 2014, 16:36
rozumiem ale zadałem pytanie. :D
Odpisz
13 maja 2014, 18:06
@Thorin_Debowa_Tarcza: Można zmienić się w kamiennego golema
Odpisz