Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar old_account

26 października 2019, 20:34

Cesarz austrowęgier
Sory że ktoś już napisał ale i tak napisze.

Avatar kuba12369

8 czerwca 2019, 17:53

Rzekomo to cesarz austro-węgier

Avatar Plu111

8 kwietnia 2017, 21:20

On jest przywódcą iluminatów i władcą całego świata. Jego imię to Ibrahim Goldstein.

Avatar tyranosaurusrex

18 października 2015, 14:14

mi z bosmanem

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2015, 22:01

ja myślałam, że ten gość wyprodukował tą wodę i się nazywa Żywiec Zdrój .-.

Avatar palecka

4 marca 2015, 05:33

ja

Avatar Jejowicz2

15 lipca 2014, 04:34

Stawiam 10 że to Piłsudzki :) ku chwale ojczyzny!

Avatar lunkaa

22 czerwca 2014, 14:41

Też się zastanawiam kiedyś mówiłam sobie że to jest producent tej wody

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2014, 09:10

To Kim ze sztucznymi wąsami!XD

Avatar Maks2603

12 maja 2014, 18:22

Żywcem Zdrojem?

Avatar AncalagonCzarny

13 maja 2014, 19:05

@Maks2603: Pozdro z podłogi xD

Avatar Maks2603

18 maja 2014, 12:58

@AncalagonCzarny: Pozdrowienia z krzesła.

Avatar
Maniak_Internetu

14 maja 2014, 10:11

Gość który wymyślił wodę?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

14 maja 2014, 18:30

Nie możesz być orginalny?

Avatar pjkpredator6

16 maja 2014, 20:20

I oczywiście ten pan się nazywa Żywiec Zdrój. Przecież jest napisane...

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2014, 19:53

Ja się zastanawiałem, mi się kojarzy nie wiem czemu z jakimś bogatym/ważnym niemcem.

Avatar
RhobarIII

14 maja 2014, 19:52

Ja zawsze sobie wyobrażałem jakiegoś cesarza. Z Austrii albo Niemiec. Dlaczego? Bo w takiej jednej książce był wizerunek jakiegoś tam cesarza (Niemieckiego albo Austriackiego) z taką brodą/wąsami/czymśtam.

Avatar Halo55

15 maja 2014, 15:57

Takie bokobrody to prawie każdy wtedy nosił.

Avatar
RhobarIII

15 maja 2014, 18:05

@Halo55: Miałem wtedy 7 lat...

Avatar oskim5

14 maja 2014, 20:47

Franz Joseph I - Cesorz Austryjoków

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2014, 18:28

Jurij Owsik

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Mało znany szczegół

Północne Węgry

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka