Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mijak

24 września 2022, 01:20

Prawdziwy chrześcijan nie może być wegetarianinem, bo to grzech

Avatar Legnicki

25 września 2022, 18:41

@Mijak: Niejedzenie mięsa to grzech? Przykazania coś o tym mówią?

Avatar Mijak

25 września 2022, 19:13

@Legnicki: Przykazania same w sobie nie, ale katechizm chyba tak. A jeśli nawet katechizm nie, to katolickie media już tak.

Avatar Legnicki

25 września 2022, 19:37

@Mijak: Nie sądzę że katolickie media mogą mówić co jest grzechem a co nie. Twój poprzedni komentarz jest prawdopodobnie wyciągnięty z tyłka, no chyba że dasz jakieś potwierdzenie swoich słów

Avatar Mijak

25 września 2022, 19:58

@Legnicki: No dobrze, z tego co czytam, to według oficjalnej nauki kościoła, wegetarianizm sam w sobie grzechem nie jest (ale niektóre jego formy już tak).
Zabawnie jednak się czyta o sporach na ten temat między katolikami oraz o historii wyświęconego przez Watykan egzorcysty, który wypędza z ludzi demony wegetarianizmu.

Avatar Scyzoryk_

24 września 2022, 22:11

*Czekanie na gównoburze*

Avatar RiviX

Edytowano - 24 września 2022, 01:59

Kolejny co nie odróżnia postu od wstrzemięźliwości... (komentarz do tytułu)

Avatar wiedeni

24 września 2022, 09:55

@RiviX: Otóż nie, są dwa rodzaje postu, co do ilości, i co do jakości. Co do ilości mamy tylko dwa razy w roku, w Środę Popielcową i w Wielki Piątek, kiedy to jemy tylko trzy posiłki, w tym jeden do syta, natomiast co do jakości mamy właśnie w piątki.

Jednak wkuwanie całego katechizmu się opłacało

Avatar whereswally

23 września 2022, 23:01

Avatar Rob174ert

24 września 2022, 00:05

@whereswally: nie tylko w niedzielę

Avatar przemek1ni

23 września 2022, 18:05

Mogą wtedy nie oddychać czy coś, to też by było symboliczne

Avatar kazdan480

23 września 2022, 18:12

@przemek1ni: akurat powinni sobie wtedy czegoś innego, podobnie ważnego co mięso odrzucić, np słodycze, kawusię, tofu czy coś

Avatar przemek1ni

Edytowano - 23 września 2022, 18:13

@kazdan480: Psujesz mi ciche przygotowania do największych zawodów we wstrzymywaniu oddechu w historii

Avatar polishplayer21

23 września 2022, 20:53

@przemek1ni: Mój dziadek już nie oddycha od ponad 20 lat

Czy wygrał?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Rel

Nie po oczach

Niezniszczalne

Co za przypadek

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka